Wpis z mikrobloga

607 234 + 7 + 243 + 7 + 43 + 2 + 24 + 33 + 22 = 607 615

243 - Robinsonada Ultra Kujawsko-Pomorska!
Dojechałam!
Udało się dojechać mimo upału (òóˇ)
Początek nie był łatwy, tuż przed Nieszawa przedziurawiła mi się dętka, ale dzięki miłemu starszemu panu, (który jechał po trasie Wisła 1200) udało się szybko wymienić na nową ????
Dalej jechałam trochę ze stresem, że w razie czego nie mam już zapasu. Na szczęście nie był potrzebny.
Trasa momentami ciężka, piachy i upał nie pomagały.
Przejechałam bez oficjalnych pitstopow więc nie wiem jak wyglądały, ale pitstop już w Ciechocinku zupełnie bezsensu. Tym bardziej, że po 90 km już nic więcej nie było.
Udało się zahaczyć dwa sklepy więc trochę wody dodatkowej było.
Sama jazda bardzo pozytywna, mimo, że jechałam sama to kilku zawodników wspierało a nawet jechało ze mną chwile czasu co pomogło oderwać myśli od zmęczenia ()
Wspaniała była to przygoda, powtórka w następnym roku ????
Pozycja generalna 82/231, open kobiet 5/20 - jak na debiut, tym rowerem chyba całkiem nieźle ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
lodzia_ - 607 234 + 7 + 243 + 7 + 43 + 2 + 24 + 33 + 22 = 607 615

243 - Robinsonada ...

źródło: IMG_1951

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 19
@italia__ napisala, ze spotkany dziadek jej zmienił.

nie kumam takiego czegos -to jest moim zdaniem bez sensu. trzeba ogarniac swoje hobby na 100% a nie liczyc na otoczenie w razie takiej usterki.

cale te ranmagedony i inne zawody jakie czlowiek robil 20 lat temu bez socjalmediow dziś jest kanalizacją atencjuszy.
  • Odpowiedz
@login_cwiczebny zjadkem dzis jajecznice na sniadanie, no tak zaraz zrobie wpis bo pewnie jest cala grupa spoleczna ktora obchodzi co ja robie a oni tez jedza jajecznice w niedziele takze utozsamjaja sie z mna.
  • Odpowiedz