Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #niebieskipasek
Zaczyna mnie #!$%@? strzelać z dziewczyną. Jedyną formą spędzania z nią czasu to restauracja albo oglądanie filmów przez pół dnia. Najlepiej żeby to były filmy które już oglądaliśmy, bo wtedy wiadomo, że dobre.
Jeszcze jak chcę porobić coś swojego zamiast ślęczeć przed telewizorem to się czepia że z nią czasu nie chcę spędzać.
Czuję się jak pies na łańcuchu



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
@mirko_anonim: Problemem nie jest ilość treści w internecie i serwisach streamingowych, problemem jest ich jakość. Niezaprzeczalnie w epoce woke culture jakość mean streamu dotchnęła dna a w niektórych pozycjach nawet dno przebiła. Trzeba długo szukać by nie zostać z odczuciem straconego czasu lub zwyczajnie nie zasnąć, i nigdy nie ma się pewnosci. Takie spędzenie czasu w towarzystwie to blamaż. Z pozycjami już oglądanymi idzie się na pewniaka, nie ma końcowego suspens
@PanKeks to jest całkiem normalne przy ADHD lub autyzmie. Sama tak mam. Oglądam w kółko te same filmy i seriale, bardzo ciężko mi się zabrać do czegoś nowego, 90% nowych nie kończę.
w ramach jakiegoś bliżej nieokreślonego zadośćuczynienia powinienem mu odstąpić połowę tej kwoty, to dużo więcej, niż biorą wszyscy inni i niż j


@rudyba: Jak zawsze ogladasz to samo, to jak obejrzealas te filmy za 1 razem?:D
@Rudz1elec odpowiedź masz w moim komentarzu.

Bardzo ciężko mi się zabrać do czegoś nowego, 90% nowych nie kończę.

Bardzo ciężko, nie oznacza, ze nigdy. Co jakiś czas oglądam coś nowego. Albo ktoś mnie zmusi bo po prostu włączy jakiś film, albo temat mnie na naprawdę bardzo zaciekawi, ze sama coś włączę. Jednak częściej jest to 1 opcja, po prostu jestem postawiona pod ściana. Jak wybieram sama to jest prawie niewykonalne abym włączyła
Najlepiej żeby to były filmy które już oglądaliśmy, bo wtedy wiadomo, że dobre.


@PanKeks: #!$%@?, też tak robię xD Ale nie każę swojej dziewczynie oglądać filmów, które już widziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Harry Potter 6+ razy cała seria, Peaky Blinders 3x całość, Szeregowiec Ryan 10+x.