Wpis z mikrobloga

referentka w urzędzie ¯\(ツ)/¯


@lexico: Zależy od urzędu. Można mieć ciekawą pracę w urzędzie zwłaszcza jak lubisz coś co robisz a nie jesteś z przypadku, ale generalnie dużo stanowisk jest takie se to prawda. Choć te najnudniejsze to głównie stanowiska z obsługi klientów czy finansów ale są też inne od nieruchomości, inwestycji, wiążące się z kontrolą w terenie bardzo często ciekawych rzeczy (inspektoraty weterynarii, budownictwo), czy jakieś związane z promocją. No
muszę pogooglać co robi nastawnicza, bo to brzmi najciekawiej w tym zestawieniu ()


@moll ja bym chciała z tego w bibliotece. Pewnie mało ludzi przychodzi i można całe dnie czytać.


@WielkiNos: byś się zdziwiła, ludzi jest w cholerę, nie ma kiedy zjeść czy wypić kawę. Płacą gówno, ale robota też nie jest tak dobra jak się wydaje.
Wołam @1001001 - tamtego tematu o zdradach nie chciałam już 3 raz wklejać, więc coś pozytywnego na dobry początek dnia dałam dziś w takiej formie jak w powyższym poście.
@WielkiNos: Branża IT. Devops. Do tego gram na giełdzie i interesuje się geopolityką. Ale to na wykopie nic nowego nawet jak na różowy pasek. A babki sobie ciekawe zawody wybrały. Fajnie, że pokazujesz takie rzeczy to przynajmniej jakaś pozytywna iskierka w morzu g*wna które się wylewa na kobiety na wykopie.
Dobrze, że rzeczywistość nie podąża za wykopem bo byłby dramat ;-)