Wpis z mikrobloga

mnie, ale na wykopie takich nie ma ¯\(ツ)/¯


@lexico: bo przy narracji na wykopie, plusy gwarantują tylko przykłady jakichś roszczeniowych, niezaradnych życiowo księżniczek.
A najgorsze, że spora część tu obecnych ma przeświadczenie, że tak jest u większości kobiet.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zajebiście () u mnie w mieście (40k ludzi) obserwuje np. że coraz więcej babek #!$%@? sobie autobusami MZK, a jedna jeździ nawet z takim dużym misiem na siedzeniu z przodu :D nie ma czegoś takiego jak "męski zawód", bo nieraz #!$%@? się okażę, że kobieta potrafi wykonywać to lepiej niż facet :)
  • Odpowiedz
nastawcza, kierowca gruszki i analityk chemiczny

laborantka, projektantka klim, tirowki, ta od samochodow sportowych. Fajne roboty maja.


@Bloodaxis1: @lexico: dobrze powiedziane.

która z tych gównoprac jest niby ciekawa poza tą co jest elektrykiem?


@SpasticInk: po co ten jad?
  • Odpowiedz
Gdyby pisały, że siedzą w domu i nic nie robią, to byś miała plusy, a tak... Kogo na wykopie interesują normalne kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Może przejrzyj komentarze, zanim zaczniesz wylewać frustracje na niebieskie paski? :P
  • Odpowiedz
@WielkiNos: duży plus dla tych pan, zawody bardzo użyteczne społecznie. Tylko czy to nie jest tak dobrane ze pytanie wejściowe właśnie pytało o te mniej standardowe zawody wśród pań? Bo mimo wszystko raczej statystycznie to one są w znaczącej mniejszości w porównani z mężczyznami na podobnych stanowiskach. Kobiety dominują w innych działkach
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: Gdzie widzisz frustrację? Po pierwsze na końcu jest uśmiechnięty lenny face, co oznacza, że komentarz jest z przymrużeniem oka, po drugie w gorących codziennie pojawią się wpisy o głupich/chamskich/zdradzających/księżniczkujących itp. kobietach, nawet OP często takie wrzuca.
  • Odpowiedz
@M4ci3jS Oczywiście nie ma czegoś takiego jak męski zawód. Nie mogę się doczekać cała ekipę kobiet bez koszulek w upale 40 stopni kładące kostkę lub wylewające asfalt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następny wieżowiec w Warszawie tez chciałbym żeby kobiety budowały! Masz racje go girls!
  • Odpowiedz