Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest lepsze? Miasto wojewódzkie (wczoraj takie pytalem zadalem ale złe dane podałem)

1. Mieszkanie w wielkiej płycie 38m, z windą, balkonem na 3 piętrze. Standard 4/5. Lekko do odświeżenia ale można bez problemu mieszkać. Centrum miasta, wszystko blisko, dobrze skomunikowane. Za 260 tys

2. Mieszkanie kawalerka 1 pokój 26m nowe budownictwo 2023, do wykończenia gorszym, lepszym standardem. Na obrzeżach miasta, trochę gorzej skomunikowane ale da radę. Za 230k

Co byście wybrali?

#nieruchomosci #kiciochpyta #dom



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: wolalbym mieszkac dalej od centrum ale w nowym budownictwie, Wielka płyta to gowno jakich malo. Mieszkałem tak przez 25 lat życia w roznych blokach. Od kiedy przeprowadzilem sie do budynku z 2022 roku z garażem komfort mojego życia wzrósł z 3/10 do 9/10. #!$%@? stare baby jako sasiadki, sciany z papieru slycac kazde peklowanie sasiada i jak gowno splywa rurami. Żule robią sobie z klatek Hostele, sraja i szczaja pod
#!$%@? stare baby jako sasiadki, sciany z papieru slycac kazde peklowanie sasiada i jak gowno splywa rurami. Żule robią sobie z klatek Hostele, sraja i szczaja pod siebie. Na klatce zawsze smród bród i ubóstwo. #!$%@?, wolne małę windy, przewaznie brak miejsc parkingowych pod blokiem


@bugzer: to było w Polsce czy na Ukrainie?
@szybki-bill1: w Polsce, w każdym bloku z wielkiej płyty w jakim mieskslaem. Nie ważne czy miasto wojewódzkie czy powiat. Ostatnio kolega w pracy opowiadał np że żul mu się zesrał pod drzwiami bo nakleili kartkę żeby nie wpuszczać bezdomnych xd
@mirko_anonim: czyli to nie trolling tylko serio chcesz mieszkać na 26 metrach? Jeszcze to wykończyć. Ja bym brał większe bo jak i tak to nie jest docelowe mieszkanie to lepiej kupić takie, które jest już wykończone i w centrum, to później sie szybciej wynajmie