Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ostatnie znalezisko o tym, że google usuwa opinie?
https://wykop.pl/link/7182685/koniec-obiektywnych-opinii-google
No to ja też dostałem bana na wszystkie moje recenzje - według mnie rzetelne i poparte zdjęciami. Ale rozumiem, że skoro nie chcą mojego wkładu to niech się pierd*lą, usunąłem wszystko.
Szkoda trochę bo zawsze się starałem pisać obiektywnie i robiłem to dla innych, ale jak nie to nie ¯\(ツ)/¯
inb4: wiem, google teraz nie podniesie się po moim buncie :P
#google #oswiadczenie
acidd - Pamiętacie ostatnie znalezisko o tym, że google usuwa opinie?
https://wykop.p...

źródło: jebać_google

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@acidd: powiem podobnie i nie tylko moje, kilku znajomych, którzy hobbystycznie robią za przewodników (jak są jakieś dzieciaki z domów dziecka czy coś to oferują się za darmo) mieli po kilkadziesiąt opinii wystawionych na głowę w różnych lokalizacjach, ostatnio wszystkim pościągali opinie niezależnie czy pozytywne czy negatywne i to praktycznie sięgając do 2014-2016
  • Odpowiedz
  • 7
@acidd spoko, ostatnio chcialem wstawic opinie na temat nowego kebaba w okolicy, bez wulgaryzmow, normalnie opisane walory jakich doznalem. Opinia dostala shadow, nigdy sie nie pojawiła na liście. Przekleiłem to samo ale z innego konta, zero. Tyle warte są te opinie
  • Odpowiedz
@acidd: ja też ostatnio chciałem dodać opinię o kąpielisku kopalnia wrocław (oczywiście negatywną) i też dostałem komunikat, że moja opinia nie została opublikowana... niech #!$%@?ą!
  • Odpowiedz
@acidd: Sprawdziłem i faktycznie, mam dwie opinie z dopiskiem "nie opublikowano" mimo że jest treść tekstowa i zdjęcie.

Trzeba w takim razie skasować wszystkie.
  • Odpowiedz
  • 7
@kostniczka: generalnie zmierzanie do korporacjonizmu jest w ch przerażające. Nie chcę tu zakładać foliowej czapeczki, ale przyjdzie czas, że będzie parę korporacji, które rządzą światem i te dystopijne wizje świata z filmów sf spełnią się z naddatkiem :/
ba! w sumie to teraz już to się dzieje na naszych oczach vide: alphabet, johnson&johnson i wiele innych
  • Odpowiedz
@acidd: zastanawiam się, czy te konta, co dostały bana to nie są konta, które brały udziału w raidach, nawet lata temu

Za darmo wątpię że banują
  • Odpowiedz