Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ostatnie znalezisko o tym, że google usuwa opinie?
https://wykop.pl/link/7182685/koniec-obiektywnych-opinii-google
No to ja też dostałem bana na wszystkie moje recenzje - według mnie rzetelne i poparte zdjęciami. Ale rozumiem, że skoro nie chcą mojego wkładu to niech się pierd*lą, usunąłem wszystko.
Szkoda trochę bo zawsze się starałem pisać obiektywnie i robiłem to dla innych, ale jak nie to nie ¯\(ツ)/¯
inb4: wiem, google teraz nie podniesie się po moim buncie :P
#google #oswiadczenie
acidd - Pamiętacie ostatnie znalezisko o tym, że google usuwa opinie?
https://wykop.p...

źródło: jebać_google

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@acidd: też dostałem takiego bana. Najlepsze jest, że nie mogę się od tego odwołać, a o wszystkim decyduje jakiś algorytm. Konsultant nawet nie wie co zrobiłem źle
  • Odpowiedz
@theicecold: przestałem jeść, bo korporacje odebrały mi smak życia


@acidd: zdaję sobie sprawę z tego każdego roku co raz bardziej. W MC jadam tylko jak jestem naj3bany albo jak nie ma nic innego na trasie. I za każdym razem coś we mnie delikatnie umiera jak to jem, a niestety znajomi się jarają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pjk13

Konsultant nawet nie wie, co zrobiłem źle.


To Google ma w ogóle jakichś konsultantów, z którymi zwykły robak może się skontaktować?
  • Odpowiedz
@acidd: nie jesteś jedyny: mi usunęli opublikowaną już opinie mimo że była bardzo pozytywna.
a negatywne zalajkowane przez ludzi jeszcze wiszą. ciekawy jestem jak długo :)
  • Odpowiedz
@pjk13: typowa "rozmowa" z google, za każdym razem jak coś zgłaszam/pytam, to zawsze odpowiedzi z szablonu, gadasz z botem. Niedawno w jednym zgłoszeniu jakiś Mohammad mi się przedstawił z imienia i nazwiska, więc pomyślałam "o! Może tym razem porozmawiam z człowiekiem, a nie botem!". Niestety poza tym, że w mailach był podpis niczym się to nie różniło.
  • Odpowiedz
Szkoda trochę bo zawsze się starałem pisać obiektywnie i robiłem to dla innych, ale jak nie to nie ¯\(ツ)/¯


@acidd: Może niewiele, bo tylko 38 opinii poszło do kosza. Szkoda, że każdą osobno trzeba było usuwać 1/3 miała status "nieopublikowano". Niech się gonią, bo też starałem się rzetelnie oceniać i nie poprzestawać na samej ocenie, więc wszystkie były opisane co i jak ¯\(ツ)/¯
Zrób może znalezisko, to wtedy więcej osób zbojkotuje
  • Odpowiedz
Ja mam ponad 300 opinii. Kilka tygodni temu usunęli mi ich pewnie z 30, niektóre zostały wstrzymane przed publikacją, niektóre dostały shadowbana (wcześniej wchodząc z incognito były pierwsze, teraz ich nie widać).

Szkoda bo sprawiało mi to frajdę, a niestety alternatyw brak. Dużo podróżuje więc na tripadvisor mogę recenzować atrakcje turystyczne/hotele, ale nie ma tam wszystkich przybytków typu sklepy, lokale usługowe.

Chyba na razie wstrzymam się z publikowaniem i zobaczymy co te
  • Odpowiedz