Wpis z mikrobloga

594 473 + 141 = 594 614

Najcieplejszy dzień w roku :)

Krótko po 8 start z Fordonu krajówką w stronę Torunia, przed samym Toruniem przeskok z krajówki na równoległą w odległości kilka km DDRkę, celem załatania kilku kwadratów.

Po 5min postoju na obrzeżach Torunia dojeżdża do mnie @nastycanasta który towarzyszy mi przez kolejne 103km, do samego domu. Celem oprócz kwadratobrania i setki samej w sobie było miasteczko Kowalewo Pomorskie, z ewidentnie małomiasteczkowym klimatem. Zobaczyliśmy tu gotycki kościół, pozostałości średniowiecznych murów (zrujnowana baszta) i krzyżackiego zamku - został jeden filar podtrzymujący ganek/mostek czy jak to nazwać, prowadzący do gdaniska, czyli krzyżackiej sralni :D

Powrót dał się nam we znaki. Poza wyjątkami wiatr w ogóle nie pomagał, a temperatura była absurdalna. Jak teraz patrzę to wiało z południa, a trasa w totalnej większości w osi wschód-zachód, więc jakby nie patrzeć zawsze z boku.

-----------------------

#kwadraty

Grubo ponad 50km nowych dróg na wschód od niebieskiego. Jeździłem czasem w tamte rejony, ale nigdy tak blisko Torunia, zawsze bardziej na północ.

Max square: 21x21
Max cluster: 747 (+1)
Total tiles: 2364 (+53)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #100km (34. w ogóle, 8. w sezonie)

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 594 473 + 141 = 594 614

Najcieplejszy dzień w roku :)

Krótko po 8 star...

źródło: MDTX-6ft0PMvOIIg-T9a_4r4AZNJi-W2Z7elYl3diJ0-1155x2048

Pobierz
  • 13
@cult_of_luna: o cię panie, masz jaja chłopie, że na DK80 nie boisz się wjeżdżać, ja bym chyba nie dał rady nerwowo od jeżdżenia obok tirów na tym wąskim poboczu (ʘʘ) Tym bardziej, że nadal zdarzają się kierowcy traktujący pobocze jak dodatkowy pas, albo zjeżdżający sobie na nie, żeby ktoś ich mógł wyprzedzić.