Wpis z mikrobloga

@dawid-poselski

no to się doinformuj bo ja akurat ta informacje dostalem od mechanika ktory robi tylko hondy. chcialem kupic jedna honde pokazalem mu a on powiedzial ze to mina i mi wytlumaczyl ze jak to 10 lat na gazie jezdzilo to juz po gniazdach


ja bym zmienił mechanika na takiego który nie #!$%@? głupot, skoro taka mina to jakim cudem to już 10 lat śmiga na gazie
trochę mnie zastanawia co trzeba mieć w głowie żeby wydać x2 więcej na paliwo. Np wydałem od kiedy kupiłem swoje e39 50k PLN na LPG. Czy ktoś mi wytłumaczy po co miałbym wydać jeszcze 50k więcej na paliwo?


@programista15cm: Przecież ta Pani wyjaśniła, bo kogoś stać. Tak samo jak ona woli kogoś kto ma samochód za 500k a nie za 100k, niby tak samo dobrze cię przewiezie z punktu A do
@pogromca_krasnali dorośnij. Liczenie na innych nigdy nie popłaca. Możesz tego używać jako dodatkowego zabezpieczenia, ale nigdy jako podstawy. Co umiesz sam, zawsze lepsze niż poleganie na kims innym. Tyle w temacie.
Ehhh jak ktoś wkłada LPG do ecoboosta to max 10k i w tłoku dziura. Gaz można wkładać tylko do konkretnych silników. Nie każdy się nadaje. Tym bardziej teraz. Ja sam jeżdżę na LPG w Jeepie Cherokee’em . Koszt jazdy fajnym dużym SUVEM 30zl/100km ???? Dla porównania Ford Kuga w benzynie koszt podróży to jakieś 80zl/100km. Wiem z autopsji. Dzięki zagazowaniu wogole nie zwracam uwagę na koszt podróży. Jak mam jechać to po
@Maglite nie no są minusy, zależą od silnika przede wszystkim, ale generalnie oszczędność na paliwie przewyższa koszty związane z dodatkowym/czestszym serwisem
@dawid-poselski: mam hondę z LPG . 400 k stuknięte w gazie i nic się nie wypaliło. Mój rekort to za 34 zł z nad morza w góry. Policzysz mi ile zaoszczędziłem przez tyle lat ? ( wtedy wyszło mi coś koło 9.80 zł za 100 km, teraz wychodzi mi coś koło 19zł za 100km, vs 42 zł na benzynie )
co trzeba mieć w głowie żeby wydać x2 więcej na paliwo.


@programista15cm: autentyk z jednej z moich byłych prac: jedna z pracowniczek zaczęła się ze mnie podśmiewać, że gaz, hehe, to dobry do kuchenek, i tylko diesel (golfa w dieslu miała, z wgniecionym błotnikiem, bo torba nie ogarniała zakrętów). Odparłem, że diesel to dobry, hehe, do traktoruw, i nasza przyjaźń skończyła się, zanim się zaczęła.