Wpis z mikrobloga

@janusz_z_czarnolasu: pare ładnych lat temu pracowałem na stacji paliw. Jednym ze stałych klientów (tankował auta prywatne i firmowe), był gość który był właścicielem dużej firmy przetwórstwa drobiu. Gość podjeżdżał autami wartymi często po kilkaset tysięcy pln. I każde z tych aut miało zamontowaną instalację LPG. #!$%@? nieudacznik, sknera milioner.
  • Odpowiedz
Jest jakaś ustawa która nakazuje jeżdzić odpowiednio drogim samochodem w zależności od zarobków? xD


@kobiaszu: nie, ale po co się męczyć w Dacii?
  • Odpowiedz
@kobiaszu: nie, ale po co się męczyć w Dacii?


@Anakee: Nie przywiązuję uwagi i totalnie nie dbam o samochody. Ma być tani w utrzymaniu, niezawodny i nie mam się wkurzać jak mi go porysują. Używek nie uznaję
  • Odpowiedz
@Zulf

@Markotee: Gaz sie wstawia do ulepow do max 20k, wiec cena instalacji stanowi wieksza czesc kosztu zakupu pojazdu. A jak masz normalny samchod, to mozesz kupic AC i po 5km jebnac w drzewo, a ubezpieczalnia wieksza czesc kwoty wyplaci.


btw osobiscie nie znam osoby ktora miala LPG i chwalila, zawsze sie cos #!$%@?, zawsze


No widzisz, a ja jak przez ponad 2 lata używałem auta(2005 rocznik) z LPG
  • Odpowiedz
legalizacja butli 250 raz na 10 lat,


@harrame: jezdzę na lpg i mi się niedługo kończy ważność butli. Gdzie zrobić taką legalizację? Na przeglądzie mówili mi że legalizacja jest droższa niż kupno nowej butli z montażem (900 zł)
  • Odpowiedz
@zdzi ciekawe co zrobisz jak ci tego runflata rozetnie, a Pan miecio z asystansa powie ze będzie za 3h.
A ja jak ten frajer, będę po zmianie koła kontynuował jazdę. Pozdro z fartem
  • Odpowiedz