Wpis z mikrobloga

  • 0
@dawid-poselski o patrz a akurat jeżdżę Hondą, która zagazowałem i nalatałem już ponad 100k na gazie i nic się nie stało z silnikiem ani z zaworami. Po prostu trzeba mieć mózg i go używać zgodnie z przeznaczeniem i jak producent samochodu zaleca wymianę czy to oleju czy regulacje luzów zaworowych po X km to wystarczy to robić i nic się nie dzieje
  • Odpowiedz
@FoxX21: no to się doinformuj bo ja akurat ta informacje dostalem od mechanika ktory robi tylko hondy. chcialem kupic jedna honde pokazalem mu a on powiedzial ze to mina i mi wytlumaczyl ze jak to 10 lat na gazie jezdzilo to juz po gniazdach
  • Odpowiedz
  • 0
@dawid-poselski xDDD dobre. akurat u mnie mija 9 lat jazdy na gazie i co? i nic się nie dzieje. jak ktoś jeździ jak idiota to nawet i taczkę zepsuje. polecam zmienić mechanika
  • Odpowiedz
@Zulf tak myślałem, mam znajomych którzy jak ja mają auto z silnikiem powyżej 2.8 i żaden nie narzeka, a w gruzie za 15-20k może pierdnąć wszystko, w każdym aucie może pierdnąć(przykład z YT piterzrobtosam gdzie na jego filmach dizelki 3.0 klękają jak muchy w autach po 100k (koszt naprawy czasem nawet 50k)). Ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć że założyłem gaz 90k temu i jedyne co klekło to wtrysk gazu (listwa)
  • Odpowiedz
zalozenie gazu to inwestycja, musisz z góry wylozyc hajs


@dawid-poselski: kupiłem samochód z założonym gazem - cena nie była wyższa w porównaniu do innych takich samych samochodów na sprzedaż ¯\(ツ)/¯

jest to ryzykowna inwestycja bo dzis zalozysz gaz za 5k a jutro ktos moze ci zniszczyc auto i 5k pojdzie w
  • Odpowiedz
Np wydałem od kiedy kupiłem swoje e39 50k PLN na LPG. Czy ktoś mi wytłumaczy po co miałbym wydać jeszcze 50k więcej na paliwo?


@programista15cm: już Ci wyjaśniam. Mam Skodę Rapid w benzynie. Już robiłem porównania do kilku innych znajomych którzy mają swoje zagazowane (ale wieloletnie już) samochody.

Moja "nowa" (była jak kupiłem) Skoda rocznik 2015 robi takie spalanie, że płacę tyle samo za 100km benzyny co pojazd znajomego za
  • Odpowiedz
- Np. Ostatnio jechałem z ziomkami za 8zł/os w dwie strony, gdzie pociąg za 22 w jedną...

- ile zarabiasz, że zwracasz uwagę na takie grosze?

rocznie ponad 300k,


@Anakee: :D rozumiałbym gdybyś zarabiał jakieś 3 miliony. Czyli jak w sklepie jesteś to też nie patrzysz czy jest promocja i bierzesz masło za 7 zł zamiast za 4, bo trzeba się bardziej schylać a to tylko grosze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby oszczędził 2 zł bo jechali w 5 osób autem na LPG to można się uśmiechnąć, a nie jak oszczędzają 36
  • Odpowiedz