Wpis z mikrobloga

I taka będzie nas w przyszłości leczyć. Jeszcze pewnie wybierze specjalizację ginekologia i położnictwo albo pediatria. Temat o ustępowaniu kobietom w ciąży.

Strach sobie wyobrazić ten poziom frustracji wylewany na nas wszystkich w przyszłości. A przecież kobieta w ciąży nawet nie potrzebuje jej ustępstw. W sklepie kasjerka ją poprosi w pierwszej kolejności, w autobusie ma specjalne dedykowane miejsce, a w przychodni i aptece prawne pierwszeństwo ¯_(ツ)_/¯

#lekarz #lekarze #sluzbazdrowia #logikarozowychpaskow #p0lka #przemyslenia #madki #ciaza
Pobierz WielkiNos - I taka będzie nas w przyszłości leczyć. Jeszcze pewnie wybierze specjaliz...
źródło: temp_file2085420589277197263
  • 123
nie widzę powodów aby zasłaniać nazwisko


@zagor wykop zaraz usunie tak jak było z tą babą co nie wykupiła dziecku miejsca siedzącego i miała pretensje, że faceci jej nie ustąpili.
@Aquamen prowadzenie samochodu w zaawansowanej ciąży XD jakbyś wiedział jak bąbelek w brzuchu potrafi #!$%@?ć od środka w żebro albo pęcherz, tak że kobietę zgina w pół z bólu to byś pierwszy wrzeszczał, że w ciąży kobiety nie powinny prowadzić samochodu. Chyba nie masz kobiety, która przechodziła ciąże i nie wiesz jak to wygląda. Dziś rozmawiałam ze swoim niebieskim i sam stwierdził, że gdyby mógł wybierać woli pracować normalnie niż być w
@Neko-chan51 z miejscami dla kobiet w ciąży w autobusach, albo kasami z pierwszeństwem też się to wiąże ;) ja ani razu nie poprosilam o ustąpienie miejsca. Częściej zdarzalo mi się, że stare dziadki w tramwaju widząc, że chce usiąść przyspieszały, żeby być przede mną. Tutaj nie roszczeniowosc a raczej jakiś kultura osobista i takt chyba powinny brać górę. Wkurza mnie tylko takie pisanie, że kobiety same są sobie winne. Jakoś ten płód
@CudMalina: Można zamówić taxi a nie się #!$%@?ć do autobusu i liczyć że każdy będzie skakał nad zalaną szmulą. Moje nogi są ważniejsze od jakiejś baby i jej jeszcze nie wysranego gówniaka.