Wpis z mikrobloga

I taka będzie nas w przyszłości leczyć. Jeszcze pewnie wybierze specjalizację ginekologia i położnictwo albo pediatria. Temat o ustępowaniu kobietom w ciąży.

Strach sobie wyobrazić ten poziom frustracji wylewany na nas wszystkich w przyszłości. A przecież kobieta w ciąży nawet nie potrzebuje jej ustępstw. W sklepie kasjerka ją poprosi w pierwszej kolejności, w autobusie ma specjalne dedykowane miejsce, a w przychodni i aptece prawne pierwszeństwo ¯_(ツ)_/¯

#lekarz #lekarze #sluzbazdrowia #logikarozowychpaskow #p0lka #przemyslenia #madki #ciaza
Pobierz WielkiNos - I taka będzie nas w przyszłości leczyć. Jeszcze pewnie wybierze specjaliz...
źródło: temp_file2085420589277197263
  • 123
@Aquamen: mam samochód, ale dzisiaj na badania wolałam pojechać autobusem dla bezpieczeństwa swojego i innych - za "chwilę" rodzę i niestety, ale od jakiegoś czasu widzę u siebie spadek koncentracji i obawiam się, że miałabym wydłużony czas reakcji ;) Że już nie wspomnę, że dziecko potrafi naprawdę boleśnie się poruszyć i mam ochotę zgiąć się w pół albo ucisnąć mi nerw tak, że noga drętwieje...
Także odpowiedzialność to niekoniecznie wybranie samochodu.