Wpis z mikrobloga

@Rasteris Dalej i tak potrzeba ciężarówki i kierowcy i nikt nic nie zamiata. A jak doliczysz koszty dwóch więcej przeładunków, budowy placów buforowych i przeładunkowych, znacznie dłuższa podróż konentenera to się okaże że nie będzie taniej, a będzie gorzej. Jakby było inaczej to by działało jak to sobie wymyśliłeś.
@Kamokamo: Dosłownie godzinę temu byłem świadkiem jak taki saszka próbował ładować akumulator linką celną, która służyła mu za przedłużenie przewodów do ładowania aku. Więc powodzenia życzę z saszkami w roli kierowców.
kurs mający zrobić z dowolnego debila w 45h kierowcę (a tyle trwa obecnie C+E) to nie jest rocket science


@megawatt: I nikt takiego nie chce zatrudnić bo robi więcej szkód jak zarabia pieniędzy. Za dwa tygodnie do szkoły dzieciaku, powyciskaj pryszcze żeby wstydu nie było.
@dam115: Mi się nie skończyło, dalej wyprzedzam znaczna różnica prędkości według mnie to 2km/h więcej, zapraszam do sądu :)
Martwy przepis, no ale wielu kierowców się boi.
I nikt takiego nie chce zatrudnić bo robi więcej szkód jak zarabia pieniędzy. Za dwa tygodnie do szkoły dzieciaku, powyciskaj pryszcze żeby wstydu nie było.


@wezsepigulke: w sytuacji krajowego strajku tirowców (którego oczywiście nie będzie - ale o którym srający do żwira piszą co miesiąc)?
@dam115: ciekawe, że kierowcy mają błędne poczucie wyższości. Nie tylko te jelopy tirowce, ogólnie ludziom za kółkiem odpierdyla, a widocznie zawodowi (busiarze, tirowcy, taxiarze) siedzą tyle lat za kółkiem, że mają #!$%@? we łbach razy sto
Formalnie nie da się tego zawodu wykonywać z podstawowym wykształceniem.


@wezsepigulke: keksę

gdyby odwalili takie coś, co we Francji zrobili to faktycznie tych świeżych bułek byś nie miał i za bardzo nie ma co się śmiać.


@TomdeX: keksę xD x2

Tak, zastrajkują rolnicy/tirowcy/górnicy/nauczyciele/kanalarze/#!$%@? wie kto i wszyscy umrzemy.

W Polsce są raptem dwie grupy zawodowe trudne do zastąpienia:

- energetycy;
- kontrolerzy lotów.

I obie zarabiają stosunkowo dużo, z grubsza