Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
@szatkownica: zablokuj przegryw i wszystkie pille, to ściek. I generalnie nie zwracaj uwagi na frustratów, ze sobą nie umieją wytrzymać, to chcą dzielić się swoim jadem z innymi.
@szatkownica: Odstawienie wykopa bylo najlepszym doswiadczeniem w zyciu, boost kreatywnosci, dobra psycha. Wrocilem i czuje sie jak zombie xD Wez poprawke na to, ze na wykopie siedza spierdoxy, ludzie z problemami ktorzy nie potrafia ogarnac swojego zycia, ktorzy spedzaja tutaj czas by zabic czas. Uciekaj.
@szatkownica: boże, nieee, nawet nie próbuj się przejmować ludźmi którzy leczą swoje kompleksy kosztem innych ludzi...to nie wykop taki jest, to ludzie ogólnie tacy są i to w znacznej części, oni Cię nie znają, nie wiedzą kim jesteś prócz tego, że mogą Ci #!$%@?ć w sieci
@drakonia: to ludzie tacy są, mnóstwo ludzi takich jest, to są ci sami ludzie których mijamy na ulicy, po prostu komuna i alkohol zrobiły swoje, to jest po prostu sięgające dna poczucie własnej wartości, nikt kto kocha siebie nawet nie pomyśli przez chwilę o tym żeby kogoś ocenić i zrobić mu przykrość
@szatkownica: wykop po swojej "wspaniałej" transformacji sprawił, ze zostalo tu o wiele mniej kobiet niz facetów. Tak jakby ta lepsza część użytkowników, ktora bardziej się szanuje, stad odeszla. Juz wczesniej, przed zmianami, bylo dużo incelstwa, seksizmu itd., ale teraz to juz jest przeginka. Sam nie wiem co tu dalej robię. Chyba szkoda mi opuscic mirko, bo to nadal lepsze niz grupy fb/discord, w czasach gdy fora internetowe nie mają prawa bytu.
@szatkownica: przecież wykop to portal ze śmiesznymi obrazkami i shitpostami, w życiu nie można brać tu czegokolwiek na serio, bo albo bajty albo jakieś trollowanie aby celowo polaryzować użytkowników :D