Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To był prawdopodobnie mój ostatni Polandrock. Jak dla mnie ten festiwal już nie jest tym czym był wcześniej. Nigdy nie jeździłem na woodstocka dla muzyki, a raczej dla atmosfery. Kiedyś jeździliśmy ekipą co najmniej kilkunastu osób, a w tym roku ledwo udało mi się wyjechać z kilkoma osobami. Nawet nie chodzi o zmianę miejsca z Kostrzyna do Czaplinka, a o brak atmosfery. Dawniej z każdym mogłeś pogadać niezależnie kim był, ludzie byli dla siebie mili, było inkluzywnie, każdy mógł się poczuć jak u siebie. Polityka nie była tak nachalna jak teraz. Nie po to jadę na festiwal, żeby w kółko słuchać o polityce, #!$%@? PiSu i konfederacji.
Szczególnie że głosuję na konfederację, zresztą jak wielu innych kuców. Muzyka też idealnie pasuje pod gusta kuców, dziadkowy rock i metal.
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.
#!$%@? jak lato z radiem.

Dzielcie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tegorocznej edycji Polandrocka.

#polandrock #woodstock #gorzkiezale #koncert #festiwal #rock #muzyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 105
Nie wiem jak to się stało, że w 2015


@mirko_anonim: zupełnie nijak, wcale nie wyspamiliście PADa i PiSu do władzy. Nic sie nie stało. Trudno, zostają Ci koncerty Kazika, gdzie z innymi kucami możesz się wzruszać na stojąco, gdy mieszkaniec Teneryfy śpiewa, że mieszka w Polsce, albo gdy syn tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa, wielki antykomunista i fanatyk swojego starego, śpiewa "Sowietów". Polityka, no kto by chciał się w tym babrać, fuj.
  • 11
@mirko_anonim z tego samego powodu przestałem tam jeździć już kilka lat temu a wcześniej bylem co roku przez 10 lat. Monologi polityczne Owsiaka, grodzenie festiwalu, biletowanie, barierki, lans modnymi ubraniami na poziomie nadmorskiego deptaka - temu wszystkiemu Woodstock się kiedyś przeciwstawiał a teraz to promuje. Ja się nawet z kierunkiem tej agitacji zgadzam ale sam fakt robienia tego na festiwalu który powinien być z zalozenia apolityczny I promujący porozumienie ponad podziałami jest
@mirko_anonim: Miałem podobne przemyślenia już w 2019 roku w Kostrzynie, a potem przyszła pandemia i już nie wróciłem na festiwal.

Jako że od lat jeździliśmy dużą paką znajomych w wieku od 0-55 lat z całej Polski i wszyscy mieliśmy urlopy w 2020 roku w tym samym czasie, postanowiliśmy zrobić sobie swój Woodstock na własnej miejscówce w lesie i okazało się że pomimo braku koncertów bawiliśmy się bardzo dobrze. Część ekipy była
@Ulic_Qel_Droma: powiedz, że trollujesz. Festiwale i muzyka zawsze były środkiem wyrazu, a natężenie zależy od nasilenia opresyjności. Nie wiem, jak można oczekiwać, że dalej będzie taka sielankowa atmosfera. OP ma ból dupy o Konfederację, ale tak to jest, jak się czegoś nie chce widzieć, to potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością. Tyle, że nawet w takim przypadku jest skupiony na sobie i jak jest tym dotknięty, a mógłby się zdobyć na refleksję,
W jaki sposób PiS chce zamknąć ten festiwal? Jak to jest, że mimo 8 lat PiSu u władzy nadal nie udało im się zamknąć PolandRocka? Słabo się starają czy jak?


@damienbudzik: słabo, bo jak to PiS są nieudolni. Ale jad się leje, TVP paski robi, itp
@mirko_anonim: mi to tam nie przeszkadzalo specjalnie chociaz moimi pogladami jestem raczej na srodku, to ze owsiak wspomnial o pojsciu na wybory czy to ze ktos krzyknal ze #!$%@? pis to nie specjalnie mnie ruszylo, sa ludzie wiec sa opinie ktore maja prawo wyrazac a to czy glosniej czy ciszej to juz ich sprawa. wytrzyj dupsko ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?


@mirko_anonim: Teraz Konfa ma w sondażach >15%, nie to co w 2015 :)