Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To był prawdopodobnie mój ostatni Polandrock. Jak dla mnie ten festiwal już nie jest tym czym był wcześniej. Nigdy nie jeździłem na woodstocka dla muzyki, a raczej dla atmosfery. Kiedyś jeździliśmy ekipą co najmniej kilkunastu osób, a w tym roku ledwo udało mi się wyjechać z kilkoma osobami. Nawet nie chodzi o zmianę miejsca z Kostrzyna do Czaplinka, a o brak atmosfery. Dawniej z każdym mogłeś pogadać niezależnie kim był, ludzie byli dla siebie mili, było inkluzywnie, każdy mógł się poczuć jak u siebie. Polityka nie była tak nachalna jak teraz. Nie po to jadę na festiwal, żeby w kółko słuchać o polityce, #!$%@? PiSu i konfederacji.
Szczególnie że głosuję na konfederację, zresztą jak wielu innych kuców. Muzyka też idealnie pasuje pod gusta kuców, dziadkowy rock i metal.
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.
#!$%@? jak lato z radiem.

Dzielcie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tegorocznej edycji Polandrocka.

#polandrock #woodstock #gorzkiezale #koncert #festiwal #rock #muzyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 105
A to skoro głosujesz na Winnickiego, Brauna, Bosaka i innych nacjonalistycznych i religijnych wariatów, to się nie dziw, ze nie mogłeś złapać Woodstockowego vibe'u.

Ja np. jestem przeciw PiSowi jak i Konfederacji. Partii której nazwa powinna brzmieć "Koń Trojański" - o tym pewnie przekonasz się po wyborach, jak zaostrzą prawo antyaborcyjne, pt. 5 lat więzienia za poronienie lub coś innego...

I powiem Ci, że klimat na Woodstocku był - poznałem mnóstwo przeciekawych
ja to na szczęście #!$%@? pisu tylko przez chwile na koncertach czy w autobusie słyszałem, ale już widać ze większości to męczy i szybko się kończyły krzyki. Mój obóz jak i sąsiedzi na szczęście omijali temat polityki i było git.
Festiwal się postarzał trochę, festiwalowicze starsi to i tematy polityczne wjeżdżają, za dzieciaka się o tym nie myślało.
@mirko_anonim: W 2015 roku rządziła normalna opcja, która mimo wielu wad nie zmuszała kobiet do rodzenia zdeformowanych płodów i umierania na salach porodowych, nie organizowała codziennego festiwalu nienawiści w telewizji publicznej za pieniądze podatników, nie szczuła na każdego kto myślał inaczej niż wódz, nie podeptała konstytucji, wszelkich możliwych aktów prawnych, nie ujawniała danych ofiar, lekarzy itp. Dlatego każdy miał wyebane w to czy popierasz Korwina, Biedronia, Palikota czy Komorowskiego, ponieważ żyliśmy