Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To był prawdopodobnie mój ostatni Polandrock. Jak dla mnie ten festiwal już nie jest tym czym był wcześniej. Nigdy nie jeździłem na woodstocka dla muzyki, a raczej dla atmosfery. Kiedyś jeździliśmy ekipą co najmniej kilkunastu osób, a w tym roku ledwo udało mi się wyjechać z kilkoma osobami. Nawet nie chodzi o zmianę miejsca z Kostrzyna do Czaplinka, a o brak atmosfery. Dawniej z każdym mogłeś pogadać niezależnie kim był, ludzie byli dla siebie mili, było inkluzywnie, każdy mógł się poczuć jak u siebie. Polityka nie była tak nachalna jak teraz. Nie po to jadę na festiwal, żeby w kółko słuchać o polityce, #!$%@? PiSu i konfederacji.
Szczególnie że głosuję na konfederację, zresztą jak wielu innych kuców. Muzyka też idealnie pasuje pod gusta kuców, dziadkowy rock i metal.
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.
#!$%@? jak lato z radiem.

Dzielcie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tegorocznej edycji Polandrocka.

#polandrock #woodstock #gorzkiezale #koncert #festiwal #rock #muzyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 105
@mirko_anonim
Pewnie te kuce za bardzo się panoszyły, wcześniej każdy ich tolerował, ale przegieli i mają efekt. Nie wiem, nie jeździłem na woodstock, ale wiem jak to było z imprezami rave. 10-15 lat temu jak jeździłem na plenery, na których oprócz rajwerów, punków, anarchistów było wielu kuców, wyglądali specyficznie, specyficznie palili papierosa lub jointa i zachwycali się Korwinem, UPR. Każdy ich akceptował, nie obrażali nikogo, tylko mędrkowali. Miałem wielu z tych kucy
@mirko_anonim: Bigos, rosół i mussaka, jeb*ć pis, Korwina i Bosaka.

Ale Woodstock sie straesznie zmienił. Neidziela to nie festiwal. To Festyn. Jezdze od 13 lat. To chyba był mój ostatni. Nie dało sie tego przeżyć. Woodstock spotkał ten sam los co Jarocin...
@mirko_anonim: ostatni raz byłem w 2019 i już wtedy był to maksymalnie upolityczniony festiwal. Nie podobało mi się nic a nic. Jeszcze w 2017 i 2018 było znośnie, ale potem czułem się jak na zjeździe NSDAP tylko anty-pisowskim. Nie wiem jak niskie iq trzeba mieć, żeby śmieszyły żarty rodem z sokuzburaka czy inncyh demotywatorów. A to właśnie ta kategoria ludzi stanowi sporą część z przygłupów woodstockowych.
@mirko_anonim ja w tym roku byłem na 1 noc, z czwartku na piątek, bo nie mam już siły pić, byłem tylko z dwoma kumplami, więc nawet nje było szans się na politykę załapać, tylko picie koncerty krótkie spanie, piwkowanie i powrót. Było super, za rok wracam. Nawet poznaliśmy ekipę w pociągu, z którą to szliśmy na pole i potem się spotkaliśmy na Apollo 440 ale nikt o polityce nie gadał. Marsz równości
@mirko_anonim

Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.

#!$%@? jak lato z radiem.


Dlatego, że sytuacja w kraju zrobiła się naprawdę poważna, rząd przejął prokuraturę, sądy, trybunał konstytucyjny, robi z Orlen monopolistę, rozkrada pieniądze na lewo i prawo, zadłużył nas tak, że MY
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.


@mirko_anonim: PIS na woodstocku zawsze był #!$%@?, vide <<symulacja katastrofy smoleńskiej na głównej scenie woodstocku>>, a że obecnie Konfa idzie w ślinę z PISem, to przy okazji też jest #!$%@?.
@mirko_anonim jak ja jeździłam na Woodstock to nie było tam nazioli może dlatego się nie odnalazłeś i ten festiwal nie jest dla ciebie. Znajdź sobie taki który będzie zgodny z twoimi wartościami napewno takie gdzieś organizują