Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mno kompot Mireczki. Dzieci nie mam wcale - kolejny raz od lat jadę z różową na weekendowy wypad w Bieszczady BEZ DZIECI (ʘʘ)
W domu cisza i spokój 24/h 7 dni w tygodniu, wychodzę z domu kiedy chcę, robię co chcę i kiedy chcę.
A na starość kupię sobie robota z AI który będzie mu podawał szklankę wody.
To jest życie.

#antynatalizm #childfree
  • 60
@Nemayu: śmianie się z wyborów innych i czerpanie z tego radoaci to cecha osób niedojrzałych. Niczemu to nie służy jak pedzlowaniu swojego ego.

Projekcje ( ͡º ͜ʖ͡º) Znam życie zarówno bez dzieci jak i z dziećmi i jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić co jest bardziej wartościowe (dla mnie). To jednak moje decyzje i nie muszę się podbudowywać postawami innych ludzi i twierdzić ze np. bezdzietni przegrali
@ciemnienie: To, że ktoś coś robi nie oznacza, że musi to robić lub że robi to z tego powodu, co się tobie akurat wydaje. Sprawia mu to przyjemność? Może ci się to nie podoba, może to smutne, ale niczego nie zmienia w kwestii chwiejności postawy.
@Nemayu: tak agresywne poglądy, dodatkowo podszyte szydera to zwykle odpowiedź na "presje społeczeństwa". Z tym że ta presja to najczęściej jęczenie własnej matki o wnuki i pytania babci kiedy zobaczy prawnuka, czyli rodzinne sprawy a nie ciśnienie całego społeczeństwa. W XXI wieku nikt cię nie muszą do zostania rodzicem masz pełną dowolność a mimo to istnieje taki dzwiolog jak #childfree Stąd słabość tej postawy.

Ja np nie mam kota, nie przepadam
@KonwersatorZabytkow: kierwa :D mam dziecko i w sumie jest identycznie jak opisujesz :P weekendy rowerowe ze spaniem w górach solo, młody do babć i wypady z żoną na weekendy ;) masz troszkę spaczoną wizję ale ok :)
@tarushiba: gdzie jak krytykuje osoby bez dzieci za to ze nie mają dzieci? Coś ci się pokręciło.

Krytykuje agresywnie wyrazane poglądy w kwestiach podejścia do życia i wyzwanie innych od debili i glupkow, gdy nie podzielają antynatalistycznej myśli

Tak samo nie krytykuje bezdzietnych bo są bez dzieci, tylko sprzeciwiam się odmawianiu dzieciom praw ludzkich, wypychaniu ich z przestrzeni publicznej, odbierania im szacunku. Procz tego w trakcie dyskusji często tłumacze dlaczego dzieci
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.