Wpis z mikrobloga

Mieszkając na #!$%@? dolnym..
Tak czy siak widzę mimowolnie jak postępuje świat.
Będąc gówniarzem X lat temu, przyjeżdżała w wakacje zawsze taka dziewczyna w moim wieku do swojej babci u mnie na #!$%@?, bardziej coś w stylu szarej myszki, już dawno, dawno temu także już wiedziałem, że jestem odmieńcem i przyglądałem się z tylko jej z dala.. lata mijały i mijały, aż w końcu dziś, jako pełnoprawna płodna julka, a raczej już młoda p0lka po 20-stce, odwiedziła swoją babcię ze swoim Gigachadem, pięknym samochodem, będąc szykownie ubraną ( pewnie teraz się peklują ) a ja temu wpatrzony zza okna tylko widziałem ten mijający MIMOWOLNIE czas, tkwiąc w niemocy okiełznania tego świata, widząc iż inni układają sobie życia, jednakże wbrew swojej woli tkwię w tej biedzie, miernocie, durnocie, wybrakach genetycznych, #!$%@? psychicznych, bez szans na poprawę. Przykro mi patrzeć na rówieśników układających sobie życia, gdy to ja nie mogę im dorównać, cieszę się, że jestem sprawny, czuję, chodzę, widzę itd.. ale zazdrość o więcej zawsze będzie mi towarzyszyć.. w końcu to już ludzka natura, przegrywa, niechciana natura.. dorównania innym. Nawet nie wiecie jak to boli. Over.
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@?
Pobierz DamianeX1X - Mieszkając na #!$%@? dolnym..
Tak czy siak widzę mimowolnie jak postępuj...
źródło: meme
  • 3