Wpis z mikrobloga

@RafDan: Nie jest żadną tajemnicą, że Wasyl jest dobry dopóki może na Tobie zarobić. Jeżeli tylko dojenie z zawodnika się skończy, to on sam już nic na zawodniku nie zarobi, ale zadba żeby ktoś inny też nie zarobił. Z Diablo w Fame mamy idealny przykład.
ojej polski boks też jest temu winny, że fame ogłasza zawodników, kiedy nie ma jeszcze z nimi umów podpisanych xd?


@Dawul: Poczytaj o polskim boksie i o Wasilewskim w szczególności zanim zapragniesz być inteligentnym.
@RafDan: Zależy. Jeśli Diablo ma ważną umowę, w której są zapisy o jakichś zakazach uprawiania innych sportów ekstremalnych w jakimś okresie przed walką, to nic poza złą wolą nie można mu zarzucić.

Kiedyś Wasyl #!$%@?ł się do Szpilki, że bodaj miesiąc przed walką jeździł na koniu, co mogło narazić go na kontuzję wykluczającą z walki. Podejrzewam, że Wasyl od dawna takie zapisy stosuje i teraz przycisnął Diablo do muru.

Inna sprawa,
@RafDan: nadal nie dowiedziałem się od Ciebie co ma polski boks do tego, że fame nie umie zadbać o swoje interesy.

Nadal się nie dowiedziałem co takiego demonicznego jest w Wasilewskim xd.

Wrzuciłeś jakiś damage Control od gościa co prowadzi Twittera fame i wczoraj pisal, że on zna Karasia i on wie jaki Karaś jest. Jak mam traktować twoje wypowiedzi poważnie skoro lykasz narrację fame pisana przez jakiegoś typa co w
@RafDan: Cieślak też twierdzł, że nie ma umowy z Wasilewskim, a potem się okazało, że ma, ale na walki w USA. Następnie Cieślak stwierdził bez wypowiedzenia, że skoro Wasyl mu żadnej walki nie zorganizował, to znaczy, że umowa nie obowiązuje.

W kwestiach umów nie wierzyłbym pięściarzom.
nadal nie dowiedziałem się od Ciebie co ma polski boks do tego, że fame nie umie zadbać o swoje interesy.

Nadal się nie dowiedziałem co takiego demonicznego jest w Wasilewskim xd.


@Dawul: Nie będę Ci wypisywał rozprawek o Polskim boksie, masz o tym artykuły, pisałem Ci to już. Wystarczy czytać, polecam np, dlaczego zawodnicy od Borka nie byli wpisywani na Boxrec, albo w jaki sposob Wasilewski podebral zawodnika Grabowskiemu/Borkowi Balskiego. A
W kwestiach umów nie wierzyłbym pięściarzom.


@christian-huygens: No ale Wasilewski też twierdził że Balski zaboksuje bo może, a potem jednak nie występował bo go Grabowski z Borkiem zablokowali.

Więc w środowisku Polskiego Boksu wszystko jest możliwe, a ja nie wierze nikomu z nich.
Inna sprawa, że umowy ustne przy tak poważnych zobowiązaniach świadczą tylko o tym, że w Fame jednak są debile i amatorzy


@christian-huygens: a czego sie spodziewasz po youtuberze scamerze, grubasie obłudniku, gościu znanym z programu o piciu i imprezowaniu oraz dwóch no nameach ?
@RafDan:

Nie będę Ci wypisywał rozprawek o Polskim boksie, masz o tym artykuły, pisałem Ci to już. Wystarczy czytać, polecam np, dlaczego zawodnicy od Borka nie byli wpisywani na Boxrec, albo w jaki sposob Wasilewski podebral zawodnika Grabowskiemu/Borkowi Balskiego. A to jedynie kawalek gory lodowej. Wiec Polski boks ma to do tego zamieszania, ze jest skompromitowana dziedzina, przesiaknieta nie profesjonalizmem i ukladami. Dlatego wlasnie teraz jest cyrk z Diablo, a nie
@RafDan:

Wskaz mi moja wypowiedz, z ktorej wynika, ze lykam narracje Wasilewskiego o tym braku zgody xD?


Czyli rozumiem, ze nie podasz mi zadnej takiej wypowiedzi, bo takiej wypowiedzi nie było, a Ty sobie ja wymysliles ( ͡° ͜ʖ ͡°)?