Wpis z mikrobloga

właściciel może sobie robić co chce


@QHiN: A najlepsze, że to nie jest prawda ;) Choćby dlatego:

Art. 135 kw
Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,
podlega karze grzywny.

Ciekawe, że różnicowanie płac ze względu na płeć jest BE, ale różnicowanie cen ze względu na płeć już jest
@xPekka: wystawiłem opinie oczywiście 1/5
Nie wiem po co firmy tak robią xD
Przytocze wam przykład gdzie moja różowa (jest normalna dzięki bogu)
Otwierając działalność czytała różne projekty unijne z możliwością dofinansowania. Gdy przeczytała że o dofinansowanie mogę ubiegać się osoby po spełnieniu kryteriów, oraz bodajże jakieś punkty gdzie wymienione było
- osoba niepełnosprawna
- kobieta XD
To oburzyła się mówiąc " a co kobieta to od razu głupia jest że
jakie płcie do myjni? :D auto to auto, btw zersać sie jak ktoś sobie firme prowadzi xD


@radarada: Srakie właśnie. Nazwałeś to ANALOGICZNĄ sytuacją. Różnicowanie cen ze względu na płeć klienta i godziny korzystania z usługi nazwałeś ANALOGICZNĄ sytuacją.

Jaki masz wpływ na wybór swojej płci?
A jaki masz wpływ na wybór godziny skorzystania z usługi?

zersać sie jak ktoś sobie firme prowadzi xD

Zesrać się, bo ktoś może mieć na
ale jak to właściwie z wykopkami jest, komunistycznie wszystkim po równo czy wolnosciowo firma właściciela to robi co chce? No beka z lewactwa ale każdy wykopek ma w sercu Lenina.


@Sisal: Każdego w Polsce dotyczy zakaz dyskryminacji (zapisany w Konsytucji i praktycznie w każdym akcie prawnym) Nie ma to nic wspolnego z redystrybucją dóbr, kiedy ktoś z uwagi na posiadane genitalia dobro dostaje za lepszą cene a ktos inny płaci więcej.
iele korporacji robi ofertę z okazji miesiąca dumy - na serio to większości tych firm nie zależy na tęczowych osobach, tylko na robieniu hajsu - to to jest dyskryminacja hetero?


@Kociepochodnie: nie przypominam sobie sytuacji, że osoba homo ma zniżkę na jakiś produkt czy usługę ze względu na orientację seksualną.
A patrząc na odpowiedzi na opinie tego janusza biznesu, nie chciałbym mieć z takim człowiekiem do czynienia.
@xPekka: przegrywów z wykopu trafia, że "pOlka" może mieć lepiej, a później zdziwienie, że nikt nie chce ich dotknąć patykiem i maraton bicia konia. Jak chcecie poznać kogokolwiek skoro macie takie prawiczkowe podejście? Nikt nie każe wam być bankomatem ale trochę męskości trzeba miec. Dobrze wam tak nieudacznicy