Wpis z mikrobloga

@xPekka: Takie opinie są kasowane przez Google. Kiedyś wystawiłem negatywa restauracji która żądała paszportu COVID'owego i opinia została uznana za niezgodną z regulaminem.
  • Odpowiedz
  • 46
Do białorycerzy w komentarzach: Ja oczywiście uważam że właściciel może sobie robić co chce i dawać ceny jakie chce, to jego firma. Ja natomiast mogę sądzić o tym co chcę i wystawiać mu oceny i opinię jakie chcę. Dziękuję i pozdrawiam
  • Odpowiedz
@xPekka

Pewne grupy społeczne były systemowo dyskryminowane w branżach i nie tylko. Otwarcie, czasem wręcz kulturowo. Dlatego trzeba stymulować i motywować, aby wyszły z cienia i spróbowały.
A niektórzy mają ból dupy, że ktoś chce dobrze...
  • Odpowiedz
@xPekka: dla mnie to fajny marketing, podejrzewam, że kobiety nie chodzą na takie szkolenia wiec rabat je może do tego zachęcić
analogiczne sytuacja:
myjna samochodowa z promocja od 21 do 24 - godziny niskiego zapotrzebowania
pzzernia w pobliży ktora ma promocje 19-20 - kazda duża pizza w cenie małej - widać ludz w tych godzinach w lokalu niema + koniec dnia to zawsze lepiej sprzedac placki taniej niz je wywalić
  • Odpowiedz
Pewne grupy społeczne były systemowo dyskryminowane w branżach i nie tylko. Otwarcie, czasem wręcz kulturowo. Dlatego trzeba stymulować i motywować, aby wyszły z cienia i spróbowały.

A niektórzy mają ból dupy, że ktoś chce dobrze...


@Yurusenai: Hmm, to kiedy dodatkowe punkty do pracy jako sędzia?

na 9933 sędziów 6353 to kobiety

Zobacz jaka hipokryzja:
January-zwiedza-szpary - >Pewne grupy społeczne były systemowo dyskryminowane w branż...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
myjna samochodowa z promocja od 21 do 24 - godziny niskiego zapotrzebowania

pzzernia w pobliży ktora ma promocje 19-20 - kazda duża pizza w cenie małej - widać ludz w tych godzinach w lokalu niema + koniec dnia to zawsze lepiej sprzedac placki taniej niz je wywalić


@radarada: Hmm no tak. przecież płeć mogę sobie wybrać tak samo jak godzinę, o której zajadę na myjnię czy zamówię pizze.

Proponuję zrobić promocję
  • Odpowiedz