Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Widać Lewica znalazła nowego wroga ludu. "To nie są prawdziwe kobiety!" (o ironio wypowiedziane przez osobników fetyszyzujących w polityce osoby trans)
Ktoś im podpadnie to się okaże że nie zasługuje np. na prawa człowieka, "bo nie jest prawdziwym człowiekiem", tylko np. zwierzęciem czy jakimś tam zlepkiem komórek.
Ludzie na Lewicę przy tym wszystkim głosujący nawet nie muszą za to dostawać jakiejś kary od swoich idoli, ich mentalność i złe nawyki
@WielkiNos: ponieważ byłem ciekaw tego wytworu KP, bardzo mnie bawi gdy kobiety przedtają podzielać wartości reprezentowane przez lewicę to już autorka praktycznie odbiera im osiągnięcia i wykształcenie pisząc "teoretycznie wykształcone"
A jeśli robią w swoim życiu to co im się podoba to autorce #!$%@? bo nie pokrywa się to z wizją patriarchatu jaki ma w głowie i jaki w jej opini konfederatki reprezentują xD
@WielkiNos: no jak chcesz mieć do czynienia z policją jak nie donosisz ciąży, chcesz żeby pan z plebanii a nie lekarz ustalał jakie ryzyko musisz ponieść przy porodzie to dla mnie też rodzaj masochizmu, nie wiem czy z psychiką takiej osoby wszystko ok, jeszcze inna sytuacja gdyby one miały takie zachcianki, ale chcą fundować coś takiego całemu narodowi, w odwrotnej sytuacji nikt im niczego nie narzuca, mogą rodzić nawet dzieci z
co takiego zrobiła lewica, żeby chociaż w minimalnym stopniu zagrozić Konfederacji poza czepianiem się tego małego procenta kobiet, które nie głosują na lewicę, wyzywaniem facetów od inceli i obietnicami rozdawania pieniędzy za darmo?


@Kamokamo: Konfederacja nie miałaby czego rozdawać po wyjściu z Unii i poobrażaniu wszystkich partnerów dookoła.
Masz prawo do swoich poglądów i robienia co chcesz... no chyba, że jesteś konfederatką to wtedy nie xd


@WielkiNos: A ktoś tam pisze, że nie mają one prawa do takich poglądów? Artykuł jest krytyką (Konfa jest u samych podstaw antykobieca, patrz chociażby na ich radochę z odbierania kobietom autonomii cielesnej), nie dążeniem do zakazania poglądów. Piłeś, nie pisz.