Wpis z mikrobloga

Gadam i piszę sobie z babką od paru tygodni, a w przypływie nieuzasadnionego entuzjazmu postanowiłem zaryzykowac i wyszło jak zawsze (,)
W #!$%@? i rady normictwa, żeby być pewnym siebie xD
Skoro ma chłopaka to po co że mną pisała praktycznie codziennie xD tak samo jak się widzieliśmy w pracy na korytarzu to też zawsze coś

Nie masz ryja - nie jesteś człowiekiem, jesteś śmieciem.

#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki
Goronco - Gadam i piszę sobie z babką od paru tygodni, a w przypływie nieuzasadnioneg...

źródło: temp_file8882612929180668058

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@Goronco: nie wiem jak wyglądały wasze wcześniejsze rozmowy, ale twoja pierwszą wiadomość na tym screenie powinna być ostatnią. Do niej pisze 50 typów dziennie, po 2-3 dniach pisania ze sobą widzicie się na żywo albo kończysz temat i lecisz dalej bo szkoda życia. Ja poznałem swoją żonę w necie, więc da się tam poznać normalne laski, ale ja już pierwszego dnia rozmawiałem z nią przez telefon a jakoś po tygodniu (inne
  • Odpowiedz
@Goronco: temat przerabiany wielokrotnie, ale szacun, że i tak tyle wytrzymałeś pisząc z Nią - po sposobie odpisywania widać, że zero zainteresowania i olewka totalna, ja bym już dawno zlał i się nawet nie spinał - serio, znam z autopsji - jak się nie klei jak tutaj i piszesz jakbyś pisał z jakimś botem - #!$%@? to od razu, nie ma sensu ¯\(ツ)/¯

No i plus dla Ciebie za to, że
  • Odpowiedz
@Goronco piszesz z nią czy piszesz do niej bo wygląda jakby to jakich creep się przyczepił? Mam nadzieję że to bait bo jeśli nie to nie wróżę sukcesu.
  • Odpowiedz
@Goronco: Nie no, inni mają racje. Pisała na '' #!$%@? '' xdd ty jej coś piszesz, a ona wyswietla i nie odpisuje, a jak juz to tyci wiadomosc, która nawet nie inicjuje dalszej konwersacji zbytnio.

Bądź realistą i nie słuchaj normików. To ten sam poziom, gdzie babcia ci mówi, ze jestes niezlym kawalerem.
  • Odpowiedz
@Goronco: Gdzie tu jest pewność siebie? Robisz podchody jak mysz do sera.

Każda ci będzie w ten sposób odpisywała. Kobiety są jak organki, trzeba nauczyć się na nich grać, ale przede wszystkim trzeba na nich grać, a nie tylko prowadzić puste rozmowy.
  • Odpowiedz
@Goronco: chłopie... na wstepie sie upodliłeś i poniżyłeś, a później już tylko coraz gorzej :D Zrozumcie chłopy, że jak sie będziecie stawiać poniżej laski, a nie na równi to #!$%@? zdziałacie. Jeszcze trzeba było ją na koniec przeprosić że żyjesz.
A tak w ogóle jak laske zapraszacie do kina to nie piszcie bzdur że bilety są za 22zł, tylko oświadczasz jej, że czwartek 21:00 idziemy do kina.

  • Odpowiedz
@Goronco: xD, chłopie, jakby każdy się tak zabierał jak pies do jeża to byśmy wyginęli jako gatunek, piszesz raz jakiś farmazon, proponujesz spotkanie, robisz rundkę po klimatycznych miejscówkach w zależności od miasta, powinieneś coś znać i albo leci dalej albo sobie odpuszczasz. Nie łaś się, jakby się do Ciebie tak laska łasiła to byś pomyślał że creep i #!$%@?ęta XD
  • Odpowiedz