Wpis z mikrobloga

Gadam i piszę sobie z babką od paru tygodni, a w przypływie nieuzasadnionego entuzjazmu postanowiłem zaryzykowac i wyszło jak zawsze (,)
W #!$%@? i rady normictwa, żeby być pewnym siebie xD
Skoro ma chłopaka to po co że mną pisała praktycznie codziennie xD tak samo jak się widzieliśmy w pracy na korytarzu to też zawsze coś

Nie masz ryja - nie jesteś człowiekiem, jesteś śmieciem.

#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki
Goronco - Gadam i piszę sobie z babką od paru tygodni, a w przypływie nieuzasadnioneg...

źródło: temp_file8882612929180668058

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator:

Mam dla Ciebie złe info, jeżeli nie napisała na początku że ma to znaczy że raczej nie miała wtedy, albo w ogóle, więc rozpatrywała Cię jako potencjalnego kandydata, ale po zastanowieniu nie pykło coś i dała wymówkę na odwrót.


Piękna opowieść. Moglo być też tak, że jak pisze do ciebie luźno kumpel z pracy to nie odpowiadasz mu na pierwszą wiadomość "sorry mam chlopaka" xd
  • Odpowiedz
Gadam i piszę sobie z babką od paru tygodni


@Goronco: Ogólnie nie ma co rozmawiać pare tygodni z kobietą i sie nie spotkać - to zwyczajnie nie ma sensu bo pisanie to domena kobiet - jak im się akurat nudzi, mają ochotę na trochę atencji lub zdenerwowały się na pierwszego chłopa w kolejce to piszą. Najlepiej po max paru dniach proponować spotkanie i jak nie chcą sie spotkać to kończyć znajomość
  • Odpowiedz
Klasycznie łby wykopki co mają konta po pare lat zachowują się jakby tu byli od wczoraj. Pozdrawiam Opa, wystarczy sam nick i wiadomo jaki jest cel posta. Szanuje za konsekwentne rozgrywanie debili mirasow
  • Odpowiedz
@adrdra: sam post to pewnie bajt ale są tacy faceci którzy nigdy nie zaznali autentycznego zainteresowania i oni myślą, ze tak kobiety zachowują się wzgledem wszystkich xD
Jak takim potem pokazywałem konwersacje gdzie dziewczyna odpisuje pełnymi zdaniami, sama ciągnie rozmowę i zarzuca tematami, albo z czasem sama pierwsza się odezwie to im głowa pękała jak to tak jest w ogóle możliwe.
Ot geny i trochę sportu
  • Odpowiedz
@Goronco: przecież ona z tobą nie pisała, to ty do niej pisałeś. Zauważyłeś chociaż, że nie odpisywała, a jak już to bez żadnego przywitania i jeden wyraz na odczepnego. Od początku było widać, że jest brak zainteresowania z jej strony
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco @czescmampytanie
Racja Mirku, taki kurs to must have. Jak sobie przypomnę swoje simpiarstwo i desperację to żenada over9000... Na szczęście trafiłem na normalną różową, z którą gadka się naturalnie kleiła i #!$%@? jakoś że mnie uszło. Teraz mam podejście do dupeczek z poziomu beta+, ale wcześniej to wolę wymazać z pamięci. Mimo wszystko warto próbować.
  • Odpowiedz
@Goronco: Przecież Ci bardzo grzecznie i kulturalnie odpisała, że nie jest zainteresowana. Nie zwodziła, nie próbowała trzymać Cię w friendzonie tylko od razu jak mocniej zasugerowales, że chcesz zmienić typ znajomości dała Ci znać, że nie jest zainteresowana. A Ty zamiast dziewczynę pochwalić to piszesz po co z Tobą pisała... Miała Ci napisać na tekst miłego dnia, że ma chłopaka albo nie jest zainteresowana? Wtedy to ona wyszła by na wariatkę.
  • Odpowiedz