Wpis z mikrobloga

Niedziela, a baba nie śpi od 5 bo okazało się, że cała moja edukacja wyższa jest nieważna. Zadzwoniła pani Klara Sobieraj z Ministerstwa Edukacji z informacją, że minął termin na zaliczenie tego warunku z historii z 2. klasy gimnazjum, co pociąga anulację wszystkich kolejnych uzyskanych dyplomów i konieczność powtórzenia gimbazy. Niestety, jako że gimnazja zniesiono mam się pakować bo idę do pierdla i tam mam się dogadać z kapelanem w kwestii zaliczenia warunku.

Magisterkę zrobiłam 6 lat temu. Dzięki mózgu za relaksujące sny.

#zalesie #heheszki
  • 65
@drobne_na_taryfe: ja średnio raz na miesiàc mam sen pod tytułem „zmieniły się przepisy, teraz maturę trzeba pisać dwa razy bo inaczej anulują studia - na dodatek matura jest jutro a ja dopiero teraz się dowiedziałem”. Za każdym razem jak się wybudzę to mój mózg jeszcze przez chwile nie ogarnia czy to był sen czy nie i się zastanawiam czy mam się uczyć znowu do tej matury
Moja wersja:
Chodzę po opuszczonych korytarzach uczelni i szukam doktora, bo brakuje mi jeden wpis. Nie mogę znaleźć jego katedry, a na końcu okazuje się, ze doktor zmarł i zabrał do grobu wszystkie oceny i zaliczenia, bo nigdzie ich nie zapisał.
Całe studia do powtórki.
Sen był tak realny, ze w nocy szukałem, czy mam dyplom ukończenia studiów, bo nie byłem pewny XD
@drobne_na_taryfe: