mój stary ma tak głośne pierdy, że nawet z zatyczkami w uszach mnie budzi w środku nocy #przegryw
pytanie do ludzi którzy dłużej śledzili streama: czy był jakiś infuencer bez iphona? #latwogang
@sekiryjczyk: byl jeden z xiaomi ale nie wiem kto to bo nikt go nie zna.
@sekiryjczyk: tak była jakaś Wojciechowska z Samsungiem co zabrała Sanah show ale i tak posiedziała jak wygonił tam ich wszystkich łatwogang
- 590
źródło: 1000005163
Pobierz
sekiryjczyk via Wykop
- 96
sekiryjczyk via Wykop
- 2
@Berkel_88: i jego nos
eh śniło mi się, że przytulam się z dziewczyną. mózgu czemu mi to robisz? #przegryw
źródło: 107234-b4f05ed184e53f67ac16a2ffb7224f69
Pobierz#przegryw tańsze chipsy są lepsze niż te droższe
- 192
sekiryjczyk via Wykop
- 1
@Weinbach: robot koszący ludzi xd
- 3
Żarty żartami ale zamówił już ktoś lub posiada? Czy jest zniżka dla wykopków przy zamówieniu? #parkside
sekiryjczyk via Wykop
- 3
@Lurkujem: moi sąsiedzi mają xd wcześniej debile kosili mega głośną kosiarką i do tego bardzo często a ten parksaide jest mega cichy więc polecam
- 14
co ty taki cichy pewnie nigdy nie mulczowałeś, pomulczuj troche to znormalniejesz #przegryw
źródło: a633a7fb7df3cf7ae21ee8ef0807077b6563eeac727d27e364b95ba7339e958f,w800
Pobierzmulczowałeś kiedyś?
- nie dali mi nigdy 56.5% (13)
- tak 17.4% (4)
- tak, ale nie parksajdem 26.1% (6)
@sekiryjczyk: Arnold co mulczuje regularnie i pamiętliwie to nie dziwne, że wygryw, terminator i barbarzyńca
dlaczego Prezydent nie zawetował tego małżeństwa?#bekazpisu
źródło: 1000039814
Pobierz@sekiryjczyk: małżeństwa pederastów są legalne u niemca, NSA se może zobowiązywać i tyle jego, w świetle obowiazującego prawa w Polsce USC nie może ich uznać za małżeństwo. Nich se siedzą u niemca :)
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
sekiryjczyk via Wykop
- 0
@pendzoncy_jez: w zgierzu na jeżu
- 157
Papug ale masz d-------m czapke
źródło: temp_file7015083666370571085
Pobierz
sekiryjczyk via Wykop
- 0
@RedBaron: jaki on ruski, to Polski kot tylko że ze wsi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
sekiryjczyk via Wykop
- 4
@Ipsy: *duposkoić
- 85
źródło: ktorytomoj
Pobierz
sekiryjczyk via Wykop
- 1
@Palinkka: aaa wściekł sie
- 460
W 2009 roku premier Donald Tusk zapowiedział, że pierwsza polska elektrownia atomowa ruszy za 11 lat – w 2020 roku. Po 16 latach od tego momentu rząd premiera Tuska zapowiada, że pierwsza polska elektrownia atomowa ruszy za 12 lat – w 2036 roku.
Do listopada 2024 roku nakłady na przygotowanie budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej (spółki PGE EJ1 i Polskie Elektrownie Jądrowe) wyniosły blisko 2,54 mld zł
.
#ciekawostki #
Do listopada 2024 roku nakłady na przygotowanie budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej (spółki PGE EJ1 i Polskie Elektrownie Jądrowe) wyniosły blisko 2,54 mld zł
.
#ciekawostki #
źródło: Jest-nowa-umowa-z-Amerykanami-w-sprawie-atomu.-Premier-Tusk-tlumaczy-co-zmieniono
Pobierz
sekiryjczyk via Wykop
- 0
@Neocaridina: w 2031 ruszy za 13 lat
- 427
sekiryjczyk via Wykop
- 2
@Scybulko: ta morda białka xdd
- 112
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
sekiryjczyk via Wykop
- 3
@Returned: ta, ale nie warto
enrike iglesjas
- syriusz
- https://www.twojastara.pl
Osiągnięcia
Rocznica
od 29.03.2026Rocznica















#przegryw #321685
źródło: temp_file7800740703659475233
Pobierz