Wpis z mikrobloga

Niedziela, a baba nie śpi od 5 bo okazało się, że cała moja edukacja wyższa jest nieważna. Zadzwoniła pani Klara Sobieraj z Ministerstwa Edukacji z informacją, że minął termin na zaliczenie tego warunku z historii z 2. klasy gimnazjum, co pociąga anulację wszystkich kolejnych uzyskanych dyplomów i konieczność powtórzenia gimbazy. Niestety, jako że gimnazja zniesiono mam się pakować bo idę do pierdla i tam mam się dogadać z kapelanem w kwestii zaliczenia warunku.

Magisterkę zrobiłam 6 lat temu. Dzięki mózgu za relaksujące sny.

#zalesie #heheszki
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drobne_na_taryfe: widzisz, ja miałem taką sytuację ale w prawdziwym życiu xd na ostatnim roku studiów okazało się, że mój zawód został zderegulowany i nie było już trzeba robić egzaminu państwowego, ani mieć wyższego wykształcenia kierunowego xd studia skończyłem ale do magisterki już nie podchodziłem nawet
  • Odpowiedz
Ja ostatnio miałem sny (mam prawie 30 lat), że całą klasą z liceum musimy robić jeszcze dodatkowo 4 klasę, bo się przepisy zmieniły (w sumie to się zmieniły xD)
  • Odpowiedz
Niedziela, a baba nie śpi od 5 bo okazało się, że cała moja edukacja wyższa jest nieważna. Zadzwoniła pani Klara Sobieraj z Ministerstwa Edukacji z informacją, że minął termin na zaliczenie tego warunku z historii z 2. klasy gimnazjum, co pociąga anulację wszystkich kolejnych uzyskanych dyplomów i konieczność powtórzenia gimbazy. Niestety, jako że gimnazja zniesiono mam się pakować bo idę do pierdla i tam mam się dogadać z kapelanem w kwestii zaliczenia
  • Odpowiedz
Dzięki mózgu za relaksujące sny.


@drobne_na_taryfe: jestem z wykopowej starszyzny, w wieku rodziców statystycznej większości wykopowiczów, a tego typu sny mnie do dzisiaj regularnie prześladują: że muszę wreszcie wrócić na studia i w zależności od śnionego wariantu albo je zacząć od nowa, albo by wreszcie po latach te studia skończyć i pozaliczać brakujące egzaminy. Oczywiście, że wszystko miałem zaliczone (choć nie kryję, że niektóre ze sporym mozołem), ale widać moja
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: @szuwarek @MajoZZ @Jarek_P co wy studiowaliście, że takie traumy macie? Mimo, że naprawdę często mam p------e sny to chyba nigdy o szkole. Za to dzisiaj mi się śniło, że wpadłam twarzą w kaktusa, moja twarz wyglądała jak jeżozwierz, w szpitalu mi powiedzieli że nic z tym nie mogą zrobić wiec albo tak zostanę, albo czeka mnie przeszczep skóry..()
  • Odpowiedz
co wy studiowaliście, że takie traumy macie?


@Lala-Sassy: elektronika i telekomunikacja na polibudzie, traumy zaś dotyczą głównie egzaminów z analizy matematycznej na pierwszym roku, głównej przyczyny dla której z przyjętych na ten kierunek 60 osób zostało się nas po pierwszym roku czterdziestu.
Do tego jeszcze Teoria Pola i Podstawy Fizyki Półprzewodników i mamy dobry zestaw na nocny koszmar :)
  • Odpowiedz
Mi się często śni że pod koniec roku szkolnego jest jakiś jeden przedmiot na który nie chodziłem bo zapomniałem o jego istnieniu i teraz nie mam żadnych ocen i nie przejdę do następnej klasy. Mam ten sen kilka razy w miesiącu.
  • Odpowiedz
  • 1
@drobne_na_taryfe myślałam, że grupa nauczycielska z awansu zawodowego. Ludzie z 10 lat w zawodzie, robią ostatni stopień awansu na dyplomowanie, składają dokumenty przed rozmową, a tu kuratorium wkracza, że wcale nie mają kwalifikacji do pracy w szkole, bo brakuje 5 godzin praktyk. XD True story.
  • Odpowiedz
@Sladami_Przygody ja mam świadomy żal do siebie że zawsze na wyjebce podchodziłem do nauki i nie ukończyłem studiów. I muszę teraz codziennie użerać się z troglodytami w kołchozie. Może to dlatego.
  • Odpowiedz