Wpis z mikrobloga

Niedziela, a baba nie śpi od 5 bo okazało się, że cała moja edukacja wyższa jest nieważna. Zadzwoniła pani Klara Sobieraj z Ministerstwa Edukacji z informacją, że minął termin na zaliczenie tego warunku z historii z 2. klasy gimnazjum, co pociąga anulację wszystkich kolejnych uzyskanych dyplomów i konieczność powtórzenia gimbazy. Niestety, jako że gimnazja zniesiono mam się pakować bo idę do pierdla i tam mam się dogadać z kapelanem w kwestii zaliczenia warunku.

Magisterkę zrobiłam 6 lat temu. Dzięki mózgu za relaksujące sny.

#zalesie #heheszki
  • 65
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: mi regularnie powtarza się sen, w którym idę na jakąś lekcję pierwszy raz od pół roku i zastanawiam się nad nieklasyfikowaniem. Często jest też to powtarzanie roku, gdzie powtarzam bez jakiegoś powodu lub nie wiem z czego i zastanawiam się czy skoro rok temu zaliczyłem matmę to teraz też muszę chodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie dni mi się zagrożenie czy zła ocena, bo nie
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe też mi się często śnią takie popierdzielone sny o szkole
Wstaję rano, orientuję się że jestem spóźniona na pierwszą lekcję. No to szybko się ogarniam, oczywiście to co normalnie zajmuje mi 15 minut to w śnie trwa godzinę xD jest 10, obliczam sobie czy zdążę na następną lekcję czy nie warto się spieszyć
Biegnę do szkoły, wchodzę na lekcję, orientuję się że to mój pierwszy raz, a mamy połowę roku szkolnego
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: oesu, najgorsze sny xD
Też miałem jakiś czas temu taki kretynizm, że tam chyba miałem pisać jakieś sprawdziany czy odrabiać zadania w domu xD.

O jaki się wkurzony obudziłem, ale nie przez same zadania, tylko że jak to tak- MAM ROBIĆ ZA DARMO?!

ehhhh, jak człowiek pójdzie do pracy i się dowie, że za każdą godzinę należy mu się zapłata, to inaczej patrzy na siedzenie w szkole, czy co gorsza
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: @jeden_na_dziesiec Podobno sny z motywem edukacyjnym (np. często pojawiający się motyw egzaminów, prac domowych, klasówek, na które się nie przygotowaliśmy lub zawaliliśmy) jest objawem tego, że czujemy się niedojrzali i boimy się odpowiedzialności. Nie wiem gdzie to przeczytałem: w senniku czy gdzieś indziej, ale brzmi całkiem całkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
0, obliczam sobie czy zdążę na następną lekcję czy nie warto się spieszyć

Biegnę do szkoły, wchodzę na lekcję, orientuję się że to mój pierwszy raz, a mamy połowę roku szkolnego


@proximacentauri: jak bym widział moje sny. Tylko że ja dołączam do tego bieganie po korytarzu bez ubrań :P

I sprawdziany które mają przesądzić o moim zaliczeniu klasy, dostaję arkusz pytań i nie mam pojęcia jak to rozwiązać
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: mi się czasem śni, że wracam do SP/gimnazjum i przygotowuje się do egzaminu jakiegoś z niemieckiego, ale nic do niego nie umiem (to odwołanie do tego, że jako osoba inteligentna olewałem słabe przedmioty i się do nich nie uczyłem, więc czasem czułem taki dylemat, że niby nic nie umiem, a przyjdę i dostanę i tak najlepszą ocenę w klasie, bo reszta dzieci co się stara lub nie i tak mniej
  • Odpowiedz