Wpis z mikrobloga

Czytam nie raz tu wasze posty o tym jak jaracie się grami, kto ile godzin wbił w jakieś kolejne gówno i tak mnie naszła rozkmina na ten post... Że wam się chce grać w te poje.bane gry dla dzieci do takiego stopnia. Tyle fajnych rzeczy można robić, jeździć na rowerze, zwiedzać, pływać sobie kajakiem po jeziorze, łowić ryby, chodzić po górach, grać na instrumentach, uczyć się programowania żeby zwiększać monetę, składać Lego, modele, majsterkować... mógłbym tak wymieniać i wymieniać.

Nie nie, to nie. Lepiej usiąść na dupie przed kompem i grać w gierkę 14h. Abstrakcja.

Mnie tak wzięło jak miałem jakoś 12 czy 13 lat. Jedne wakacje tak zmarnowałem (commandos, heroski, age of empires2, fifa), że siedziałem całymi dniami przed kompem. Z perspektywy czasu to mój najbardziej zmarnowany czas w życiu chyba.

Jak byłem łepkiem, nastolatkiem to jeszcze coś tam pociurlałem od czasu do czasu po lekcjach.

Sam czasem nadal odpalę konsolę, rozłożę się na kanapie z padem i ze szklaneczką whisky, późnym wieczorem, jak już kobieta śpi, w jakiś weekendowy wieczór, popykam 2-3h i mi starczy na 2 tygodnie, ale jak słyszę nie raz o 30+ letnich chłopach co się chwalą ile wykręcili godzin w #diablo4, #fortnite, #wiedzmin czy inne gierki dla dzieci to słucham tego jak jakiś science fiction. Ciągle mnie wkurza, że brakuje mi czasu na x rzeczy, które chcę robić, a tu ktoś ot tak np. w weekend przepierdzi na fotelu przed monitorem 20h xD

Przecież to jest tak absurdalne, że aż nie dowierzam jak tego słucham/czytam. Coś wam dosypują do jedzenia/picia rodzice/bliscy żeby się was pozbyć, że tak sobie życie marnujecie? Opowiedzcie mi o tym co wami kieruje.

Życie jest tak cholernie krótkie, a wy potraficie marnować lwią część wolnego czasu na fikcję przed monitorkiem :D

Szok. Jak byłem gówniarzem to się mega bekę ciągnęło z takich ludzi co całymi dniami siedzą przez kompem, a teraz jest to powód do chwalenia się, że ktoś wykręcił 30h w weekend w diablo :D (real przykład, mój kumpel z projektu).

#gry #przegryw #bekazpodludzi #opinia
karmazynQwerty - Czytam nie raz tu wasze posty o tym jak jaracie się grami, kto ile g...

źródło: gry

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • 195
@karmazynQwerty chłop siedzący przed kompem bez mycia się po kilkanaście godzin = bezmózgie zombie, chłop oglądający seriale bez mycia się po kilkanaście godzin = wszystko git. Weź się nie ośmieszaj i usuń już konto.
  • Odpowiedz
@karmazynQwerty Nie znam nikogo kto siedzi przed kompem bez mycia po kilkanaście godzin. A załóżmy, że znam kogoś, kto układa lego przez kilkanaście godzin i się nie myje. Taka osoba jest według Ciebie ok czy #!$%@??
  • Odpowiedz
@karmazynQwerty nie każdy ma tak w życiu jak ty, nie każdy może wybierać z tali kart jakie masz Ty, innym życie dało do wyboru np ich mniej i na grzyba oceniać ? To tak jakby np miliarder kpił z Ciebie

Dlaczego nie latasz co tydzień swoim prywatnym samolotem do ciepłych krajów? Przecież wystarczy chcieć nie?

Dla Ciebie jakieś oczywistości, dla innych rzeczy pozbawione większego sensu. I ogólnie to pierdzielisz głupoty. Usuń konto
  • Odpowiedz
@karmazynQwerty: może zajmij się sobą.
Skoro sprawia im przyjemność, to niech robią co chcą w wolnym czasie. Ważna jest co najwyżej równowaga, żeby granie nie było kosztem pracy czy znajomych/rodziny.
Poza tym gierki też uczą. Ja angielskiego nauczyłam się napierdzielając World of Warcraft po szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karmazynQwerty: kwestia podejścia, ktoś inny może powiedzieć, ze jeśli masz kasę i sytuację w domu odpowiednio ogarnięta to właśnie takie ganianie za wszystkimi hobby które ty wymieniłes to bycie lemingiem i chęć bycia lepszym od innych bo ty w gry nie grasz xD

Zajebiste osiągnięcie, pewnie na te twoje 20 parę latek ci wystarczy
  • Odpowiedz