Wpis z mikrobloga

Ja miałem spotkanie z #ufo 17 lipca 2018r miałem wtedy prawie 18 lat biegałem wieczorem po polach i lasach na mojej wsi zupełne odludzie i tak biegając od tyłu bezszelestnie coś mnie złapało za ramię obejrzałem się i przez ułamek sekundy zobaczyłem postać na wzór człowieka miał strasznie metalicznie błyszczący skafander,nie było widać twarzy głowa też była cała w tym metalicznym skafandrze bez żadnej szybki jak w kasku cuz coś do tego miał trzy ręce dwie normalnie jak my a trzecia była połączona z lewą i odchodziła od barku była z 1,5 raza dłuższa niż te dwie normalne to trwało pół sekundy,ta istota miała około 3 metry wzrostu.
Po jej zobaczeniu straciłem świadomość, obudziłem się w jakimś pojemniku całym niebieskim jakbym w mydelniczce leżał i się przestraszyłem i usłyszałem po polsku głos "nie bój się nic ci nie zrobimy dostaniesz od nas nowy pakiet genów zaiplemnetujemy ci go będziesz inteligentniejszy i sprawniejszy twoje potomstwo również zaraz nic nie będziesz pamiętał" i zaraz straciłem przytomność znów i jak się obudziłem to leżałem na polu pszenicy i faktycznie nic nie pamiętałem ale jak wracałem do domu to sobie wszystko przypomniałem i do dziś pamiętam i wam mówię.
Kto chce ten uwierzy kto niedowiarek jego sprawa i tyle.
nie wiem czy powinienem się tym chwalić bo szczerze mówiąc się boję czy po mnie nie wrócą,oni naprawdę istnieją i podejrzewam że śledzą internet.

#historia #wies #polskiedomy #przegryw
  • 5