Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam o #!$%@? chodzi z tymi listami. Przecież to jest kompromitacja jakiej się chyba nikt nie spodziewał.
Słabo jak na najbardziej merytoryczną partię. Zamiast dać jakichś ekspertów, to rodzinka, znajomi, jacyś spadochroniarze i szury xD
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że chcą się sprzedać jak najdrożej (i nie chodzi mi o realizację postulatów, tylko sprawne szachowanie pisu w zamian za stanowiska xD)

#konfederacja #mentzen #korwin #bekazkonfederacji #polityka
Pobierz
źródło: F14v1jOaEAAG_2u
  • 28
@Lethorn:
Dla czego mówisz do mnie w formie "wy" i wrzucasz mnie do gara neuropy xD ja nie jestem w zadnej sekcie partyjnej i nigdy nie agitowalem żadnego polityka ani partii w przeciwieństwie do Ciebie
@Lethorn: Bardziej nas stać na to, żeby opozycja głosując za 800+ (którego nie popieram) miała większe szanse na wygranie wyborów, niż na kolejne 4 lata pisu lub pisu w koalicji z konfą.

Kolejna kadencja pisu to domknięcie systemu i pełna atrapa demokracji jak na Węgrzech, a w dalszej kolejności kurs na polexit, który zrujnuje nas gospodarczo.
@Lethorn: A jak chcesz wygrać z pisem? Aaa no tak, robiąc z nim koalicję. Pierwsze transfery z pisu już masz, masz też maile gdzie wprost widać układanie się tych dwóch środowisk, masz też wiplera który jest widywany z pisowcami i pojawia się w aferze wyłudzenia szmalu z NCBiR.

A nieee bo to będzie przecież koalicja pisu z po xD - Jarek dogada się przecież Tuskiem, który go tyle tyle razy poniżył,