Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv jak się tkwi w tych swoich 4literach to może tylko tyle się widzi :-P krytyka konfy to też i bardziej wyrafinowane wypunktowania i znaki zapytania (niektóre z wykrzyknikiem)

Poza tym dziwne jest wśród konfiarzy i pisowców to schematyczne wytykanie głównie wszystkim tylko nie okupantom spod , którzy ledwie 3 dekady temu się stąd zwinęli ;;-P
krytyka konfy to też i bardziej wyrafinowane wypunktowania i znaki zapytania (niektóre z wykrzyknikiem)


@wygolony_libek-97: jesli dla ciebie bardziej wyrafinowane to "czy konfa to nazisci?" (mozesz dodac wykrzyknik, zeby bylo w 100% zgodne z twoim opisem) to tak xD Albo teksty, ze bosak i mentzen maja gladkie, dziecinne twarze xD

Poza tym dziwne jest wśród konfiarzy i pisowców to schematyczne wytykanie głównie wszystkim tylko nie okupantom spod , którzy ledwie
@yhbgrobdoivbvwamsv łeeee...a co to k0nfa jest jedna święta i niepokalana i sama nie może być obiektem krytyki i wgl?! Jeśli fakty są niewygodne to zbijemy posłańca?

To co robi ten B. i M., co głosi i czyni - stoi w sprzeczności z owymi elementarnymi ideami wolnościowymi. Nie chodzi tu nawet o czyjeś twarze [no ale wiadomo że trzeba bagatelizować i wszystko obracać w jakieśtam żarciki dopóki się nie osiągnie koryta i będzie
łeeee...a co to k0nfa jest jedna święta i niepokalana i sama nie może być obiektem krytyki i wgl?! Jeśli fakty są niewygodne to zbijemy posłańca?


@wygolony_libek-97: oczywiscie, ze moze - tylko, ze chyba z reka na sercu moge powiedziec, ze nie widzialem sensownej krytyki, tylko wlasnie tego typu przytyki.
A zwlaszcza w kontekscie porownan z innymi dostepnymi partiami, bo czasami ktos probuje udawac racjonalna krytyke i zarzuca, ze program konfy nie
@yhbgrobdoivbvwamsv znowu zbijasz temat i bagatelizujesz. Bagatelizujesz to że konfederacja (gietrzwałdzka) uparcie coś kręci, im bliżej wyborów tym większe kompromitacje, tym mniej jest pierwotnego "korwinizmu" w JKM i liberalizmu w "nazwie partii".

Nie wiem kogo masz za zupełnego idiotę, ale nie każdy mający wąty do konfy to byle dziennikarz któremu myli się liberalizm, libertynizm i libertarianizm, i który nie tyka kontrowersji aby nie robić przykrości zaproszonym konfederatom w tych ich gajerach i
nowu zbijasz temat i bagatelizujesz. Bagatelizujesz to że konfederacja (gietrzwałdzka) uparcie coś kręci, im bliżej wyborów tym większe kompromitacje, tym mniej jest pierwotnego "korwinizmu" w JKM i liberalizmu w "nazwie partii".


@wygolony_libek-97: ale ja nie bagatelizuje tematu, tylko brak spelniajacej jakies podstawy dziennikarstwa krytyki. Tyle i az tyle.

Nie wiem kogo masz za zupełnego idiotę, ale nie każdy mający wąty do konfy to byle dziennikarz któremu myli się liberalizm, libertynizm i
@yhbgrobdoivbvwamsv

uuu, potezna konfa cenzuruje internet i wpisy na wypoku, tak ze zadna krytyka sie nie moze przebic


Nie, to tylko zamknięcie się w bańce informacyjnej i wyparcie tego, co niewygodne/zbyt trudne.

Wkleiles pare linkow do swojego posta, a one magicznie zniknely, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Co?
@nilmerg a wiesz, że nie :-P ten tekst jest wzięty z niedawnego mema z dwoma wojakami. Ten po lewej był taki "przeciętny" aryjski chad, i głosił coś o szkodzeniu krajowi pod rządami konfy (ale mi przecież chodzi o ten drugi człon, obok "niepodległość" ;-)
@yhbgrobdoivbvwamsv

@wygolony_libek-97: nie powiedzial nikt nigdy, bo "krytyka" konfy ogranicza sie do memow z mentzenem i bredzeniu o rosji xD


Ja już kilka razy pytałem zwolenników Konfederacji jak oni sobie wyobrażają że partyjne konfederackie gołodupce, które nigdy nie były w żadnej normalnej robocie się oprą pokusie współpracy z PiSem w zamian za stołki w spółkach skarbu państwa. Przecież w tej partii, poza Mentzenem, nikt nie osiągnął żadnego znaczącego sukcesu w życiu
ze nie widzialem sensownej krytyki, tylko wlasnie tego typu przytyki.


@yhbgrobdoivbvwamsv:
Konfederacja przedstawiła nierealny i sprzeczny z tym co mówi program.
Większość założeń z ponad 100 stronnicowego opracowania nie da się zrealizować bez opuszczenia strefy wolnego handlu i Schengen.
Mentzen powtarza, że obecnie nie ma planów wyjścia z UE, natomiast przedstawia program, który możliwy jest do realizacji jedynie w takim wypadku.
Rezygnacja z punktów emisji, rezygnacja z Fit55. brak "durnych" ograniczeń