Wpis z mikrobloga

Ja już kilka razy pytałem zwolenników Konfederacji jak oni sobie wyobrażają że partyjne konfederackie gołodupce, które nigdy nie były w żadnej normalnej robocie się oprą pokusie współpracy z PiSem w zamian za stołki w spółkach skarbu państwa.


@Flypho: pytanie w stylu - a jak zwolennicy peło ktorzy w przeciwienstwie do ludzi z konfy nigdy w zyciu nie pracowali uczciwie opra sie pokusie sprzedania polski niemcom, albo dalszemu wchodzeniu w dupe ruskim
Mamy teraz u władzy partie, która zalała takimi ludźmi spółki skarbu państwa, więc nie rozumiem twojej odpowiedzi. Mógłbyś odpowiedzieć jeszcze raz? Tym razem na temat?


@Flypho: co? xD

OP śmieje się z konfederacji. Dlaczego miałaby go boleć konstruktywna krytyka tej partii?


@van-der-staas: OP sugeruje, ze ta krytyka to cos wiecej niz rzucanie gownem i patrzenie co sie przylepi xD probuje sobie wmowic, ze to jakies glebsze analizy
@yhbgrobdoivbvwamsv
Jaki fajnopolak? Jakie fajne słowa wrzuciłem? #!$%@? głupoty jak jakiś odklejeniec. Zadałem ci proste, rzeczowe pytanie z oczywista dla każdego rozumnego człowieka tezą, że PiS obsadził swoimi ludźmi bez kwalifikacji wszystkie spółki skarbu państwa. Jedyne co dałeś radę z siebie wykrzesać w ramach odpowiedzi, to głupkowate "co? xD" xD. I ty mnie nazywasz urażonym fajnopolakiem typie?
Równie dobrze mógłbym rozmawiać z psem.
Równie dobrze mógłbym rozmawiać z psem.


@Flypho: i tez bys przegral xD
nagle wyskakujes z pisem i spolkami skarbu panstwa w dyskusji w ktorej dalej nie potrafisz wskazac krytyki konfy opierajacej sie na czyms innym niz rzucaniu gownem.
Ale to widze domyslny tryb fajnopolaka - jak cos go stresuje, to automatycznie pieprzy o pisie xD
@yhbgrobdoivbvwamsv
Chłopie, skup się, wypisze ci to w punktach.
1. Wiekszosc składu Konfederacji to gołodupce bez majątku, bez kariery, bez żadnej porządnej pracy, bez żadnych większych życiowych osiągnięć. Jedynym wyjątkiem jest Mentzen, tak? Na razie rozumiemy?
2. Większość składu PiSu to gołodupce bez majątku, bez kariery, bez żadnej porządnej pracy, bez żadnych większych życiowych osiągnięć. Tu akurat jest kilka wyjątków ale w stosunku do wielkości partii, będzie to podobna liczba co w
@Flypho: no i skup sie - bo o tym pisalem xD Zapytaj psa, bo zdecydowanie cie bije rozumiem i pewnie tez mniej sra po trawnikach xD

I teraz patrz kandyduje tez PO, a calosc PO to golodupce bez majatku, bez kariery za to w historia wchodzenia w dupe ruskim i koalicji z pisem. Oraz klamania na stanowiskach. Bez wyksztalcenia, bez uczciwej pracy, bez osiagniec.
Maja wiec wyzsze prawdopodobienstwo jeszcze wiekszego wydymania
@yhbgrobdoivbvwamsv
Dobra, to dam ci inne zadanie - spróbuj mi odpowiedzieć nie stawiając w swojej odpowiedzi zarzutów jakiejkolwiek innej partii politycznej, gdyż nie jest to informacja mająca związek z pytaniem. Dasz radę? Ma tam nie być żadnych "a peło, a PSL, a Lewica... też tak robi", okej? To hopsa.
@yhbgrobdoivbvwamsv

OP sugeruje, ze ta krytyka to cos wiecej niz rzucanie gownem i patrzenie co sie przylepi xD probuje sobie wmowic, ze to jakies glebsze analizy

Skaczesz po tematach, a pytanie jest proste: dlaczego miałby usuwać komentarze krytykujące konfederację?
Wiem, że mogłeś się pogubić, ciężko tyle bzdur w głowie poukładać, więc Ci przypomnę. Na zarzut usuwania ciężkich komentarzy wyzywasz mnie od szurów mówiąc, że mogę robić wpisy i tutaj nikt nie usuwa
ciężko tyle bzdur w głowie poukładać, więc Ci przypomnę. Na zarzut usuwania ciężkich komentarzy wyzywasz mnie od szurów mówiąc, że mogę robić wpisy i tutaj nikt nie usuwa komentarzy.


@van-der-staas: oj to prawda, ilosc bzdur jak produkujecie jest spora.
No tylko widzisz - robisz zarzuty bez dowodow xD ktos ci usuwal twoje wpisy krytykujace w sposob kulturalny konfe? Ktos ci usuwal komenatrze? Oblezona twierdza mocno xD
@yhbgrobdoivbvwamsv jeszcze raz: o co Ci chodziło gdy napisałeś, że OP nie usuwa komentarzy i mogę tu pisać, co chcę?

ktos ci usuwal twoje wpisy krytykujace w sposob kulturalny konfe? Ktos ci usuwal komenatrze?


No tak. Różnica między nami polega na tym, że ja nie wymyślam jakichś dziwnych rzeczy i uciekam przed odpowiedzią w krainę absurdu.
@yhbgrobdoivbvwamsv O! To teraz już mam trzy prośby:
1. O co Ci chodziło, gdy pisałeś, że OP nie usuwa mi komentarzy.
2. Zastanów się czy na pewno prosiłeś o przykłady konstruktywnej krytyki. :)
3. Nie wkładaj mi w usta słów o jakichś układach i spiskach. Jedyne, co mogą sobie wykopowe kuce układać i spisywać to listę zakupów dyktowaną przez mamę.