Wpis z mikrobloga

@tsumazi: Pięknie, znam idealnie tą gadkę, bo takich jak wy setki podparłem pod ściane i każdy jak pisklę albo epitety, albo ucieczka. Więc jednak moje przewidzenia nie były znikome. Po tym komentarzu nawet te 80 IQ będzie chyba za duże. Typowy cement umysłowy, który żyje w symetrżmie i polaryżmie, powiedzieć coś na jego mesjasza włącza się skrypt "IF attack TUSK then attack PIS". Ty prosty człowieczku bez wiedzy, po co ja
@Propagidator: ło panie xD
podniesienie wieku emerytalnego? jedna z najlepszych decyzji w historii rządów tego kraju
KRADZIEŻ z OFE? ile ci biedaczku tych pieniędzy ukradli?
wyprzedawanie majątku? co masz na myśli?
realizowaniem niemieckiego interesu nazywasz istotną rolę na arenie międzynarodowej, stabilną walutę i brak inflacji? jeżeli tak to dla mnie bajka
nierealizowanie niemieckiego interesu to największe zadłużanie kraju w historii oraz zubożenie społeczeństwa? czyj to więc interes? ruskich?
@Propagidator: bardzo jestem ciekaw tych twoich wyjaśnień... Ale z praktyki wiem, że albo obrzucisz błotem, albo zablokujesz, bo obce ci jest coś takiego jak dyskusja na argumenty. Ale spróbujmy. Co według ciebie jest prawdą, a co propagandą dla pelikanów na wklejonym obrazku? Potrafisz podać choć jeden argument przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnemu, co z resztą obecny rząd bardzo gorączkowo stara się wprowadzić bocznymi drzwiami?
Potrafisz wskazać gdzie zginęła choćby złotówka z mojego