Wpis z mikrobloga

@Propagidator: Dobrze Towarzyszu, teraz napisz jeszcze jak PIS uratował gospodarkę i obronił Ciebie przed indoktrynacja LGBT, dlatego nie zostałeś gejem i tak mu teraz dziękujesz.
  • Odpowiedz
@Propagidator: Haha stary, włożyłeś kij w mrowisko. Wykop to forum antypisowców i nawet na austriackiego akwarelistę by zagłosowali, byle nie PiS. Żaden głos rozsądku do nich nie dotrze, więc nawet nie próbuj z nimi dyskutować, szkoda Twoich nerwów. Witaj na wikopie, #kochajtuska albo wypiehdalaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Propagidator: no i co? Minęło kilka dni, dalej nie potrafisz znaleźć argumentów? Nie wiesz, ile kasy "zginęło" z OFE? Nie znasz ani jednego "wyprzedanego" majątku? Kolejny cienki leszcz z kołchozu dla troli...
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0: @Pils @Tommy__ @niko444 @Robert_K @Hylfnur
Czytam wasze komentarze i czuję się dosłownie alpha i omegą, a jeszcze widząc ile baranków plusuje takich durniów to już w ogóle. Nawet nie będę szczepił ryja, ludzi z iQ 90-80 żyjących w swoich bańkach nie znających się na polityce i tak nie przekonam. Na początek smerfom polecam książkę Sumlińskiego "Tusk niebezczne związki." Ale doskonale wiem, że przygłupy wykopkowe
  • Odpowiedz
Na początek smerfom polecam książkę Sumlińskiego "Tusk niebezczne związki."

@Propagidator: a tak, plagiat szwedzkiego kryminału i dyrdymały bajkopisarza sumlińskiego bez absolutnie żadnych dowodów na poparcie swoich tez, na takich amebach jak ty to "dzieło" faktycznie mogło zrobić wrażenie

wiec kocham prowokowac te stepiale trolowisko

dobre copium
  • Odpowiedz
  • 0
@Tommy__: @Hylfnur
Dobra, ale po co wy dalej brgniecie w swoje? Po co? Bo dysonans poznawczy baranka sie wlaczyl, czy jak? Wasze zdanie jest gowno warte, poza tym ze dostaniecie plusiki od innych przyglupow wykopkoych, sluchajcie sie mnie, czlowieka co interesuje sie 14 lat polityka, jest analitykiem z doswiadczenia, interesuje sie psychologia, socjologia i potrafi wyczuc manipulacje jak na paluszku w mig. I ja sie pytam ile jest warte
  • Odpowiedz
  • 0
@Hylfnur: Zero merytoryki, ale czego ja oczekiwalem od swoloczy wykopkowej, jakas swinka w avatarze cos sie produkuje, szkoda szczepic ryja. Pamietaj, sluchaj madrzejszych, twoje wyrobione zdanie jest gowno warte, zegnam zbyt duzo takich przerobilem nie mam czasu nawracac przyglupow - bierzcie przyklad z madrzejszych, doswiadczonych, na nic wasze krotkowzroczne zdanie ktore oparte jest na prostych dogmatach, zegnam prostaczkow.
  • Odpowiedz
czuję się dosłownie alpha i omegą


@Propagidator: nic dziwnego, jesteś książkowym przypadku efekt dunninga krugera, z tego powodu też nie jesteś w stanie odnieść się do żadnego pytania, udowodnij więc że nie jesteś menelem spod sklepu któremu można wmówić każdą bzdurę i odnieś się do moich pytań albo skończ wreszcie łżeć i pogódź się z faktem że nawet mój pies to wyżyny intelektu do których nie jesteś w stanie się zbliżyć, a najmądrzejszy to on nie jest.

Na początek smerfom polecam książkę Sumlińskiego "Tusk niebezczne
  • Odpowiedz
@Propagidator: Te... Plułeś się coś że potrafisz używać argumentów. Po kilku dniach szukania nie potrafisz przytoczyć ani jednego. Fafluniłeś się o merytoryce, tymczasem potrafisz jedynie ubliżać. Nie potrafisz wskazać jakiegokolwiek faktu, a posługujesz się tymi wymyślonymi na potrzeby książki, w dodatku zplagiatowanej przez guru ćwierć inteligentów na potrzeby prowadzenia kampanii oszczerstw.Taki z ciebie znawca współczesnej polityki jak że świni astronauta. Wpełznij z powrotem pod ten sam kamień spod którego wylazleś
  • Odpowiedz
  • 0
nic dziwnego, jesteś książkowym przypadku efekt dunninga krugera


@Deska_o0: Tak, moje testy 128 IQ tez sa wynikiem ksiazkowego dunninga krugera? Osiolek gdzies zaslyszal te swtwierdzenie i teraz bedzie lapal wszystkich, ktorzy maja inne zdanie niz on - zalosne. Zrozum prostaczku, ze nic nie liczy sie twoje zdanie, wiesz czemu? Bo za duzo pracujesz, za malo analizujesz, za malo wiesz - wiec powtorze, sluchaj sie madrzejszych, ktorzy maja na to czas i maja kompetencje, dziekuje.

przecież ten plagiat trafia tylko do debili, ale taki był jego
  • Odpowiedz
moje testy 128 IQ tez sa wynikiem ksiazkowego dunninga krugera?


@Propagidator: nie, to tylko kłamstwa które sobie wmawiasz żeby się dowartościować, zresztą jak każdy idiota, zwłaszcza że jedyne do czego twój móżdżek jest w stanie się odnieść to urojenia które sam stworzył
Jesteś już w stanie odpowiedzieć chociaż na jedno pytanie czy to cię przerasta i nadal będziesz odnosił się do własnych urojeń i plagiatu szwedzkiego kryminału udowadniając że każdy jeden menel żebrzący pod sklepem przerasta cię inteligencją?

od 14 analizuje
  • Odpowiedz
argumenty wyczerpalem


@Propagidator: czyli jesteś zwykłym,pospolitym trolem, który nie nauczył się dyskutować. Tak jak już napisałem wyżej, posługujesz się ordynarnym kłamstwem, jesteś chamski, a twój iloraz inteligencji jest zrobiony na podstawie testów dla trzylatków.
Co więcej, gdybyś znał jakiekolwiek argumenty na poparcie swoich durnych tez, podał byś je tu od ręki, bo dla każdego normalnego człowieka nazwanie go kłamcą to potwarz. Tacy jak ty mówią, że to deszcz pada ,
  • Odpowiedz
  • 0
: nie, to tylko kłamstwa które sobie wmawiasz


@Deska_o0: No ja wiem, że dla zwykłego wykopka taki wynik to coś niemożliwego, ale skoro wykopek już wszedł w retorykę zaklinania rzeczywistości to faktycznie szkoda strzępić ryja. Tak jak pisałem wyżej, powtarzać się nie będę - masz tam swoją bańkę informacyjną, przeświadczenie, jakiś swiatopogląd, ale one są gówno wartę, więc słuchaj mądrzejszych, więcej już nie odpowiem. Jesteś jak zwykły sebuś, który żyje jakimiś tam swoimi przekonaniami na dzielni i myśli, że ma rację. A jak ktoś mądrzejszy mu coś spróbuje przetłumaczyć to włączy się u niego dysonans poznawczy i efekt wyparcia, bo zaburzy to jego dotychczasowy światopogląd i bańkę propagandy. Twój Tusk jest zwykłym świniakiem, oszustem i zdrajcom - współczuje naiwnej gawiedzi, która daję się mu manipulować temu szczwanemu lisowi. Mimo, że nienawidzę tego faceta to przyznam mu rację, głupiutki nie jest, umie ładnie mamić baranków swoimi populizmami, manipulacjami w końcu tyle baranów na tym portalu traktuję go jako swojego bozka.

Zatem gówniarzu idź za swoją rada i posłuchaj kogoś bardziej doświadczonego ponieważ nadal łapiesz się na historyjki dla debili, a po tylu latach to
  • Odpowiedz
@Propagidator: znowu ściana tekstu w której wciąż liżesz się po jajkach do własnych urojeń i pokazujesz wyżyny hipokryzji, ale odnieść się do niczego nadal nie jesteś w stanie
Zostawię tylko moj ulubiony fragment napisany przez kogoś odnoszącego się do plagiatu szwedzkich kryminałów

jak ktoś mądrzejszy mu coś spróbuje przetłumaczyć to włączy się u niego dysonans poznawczy i efekt wyparcia, bo zaburzy to jego dotychczasowy światopogląd i bańkę propagandy

Nie wiem kto cię tak skrzywdził ale pogódź się z faktem że możesz występować w słowniku jako przykład efektu dunninga krugera im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla
  • Odpowiedz