Wpis z mikrobloga

@endryoou: Ja #!$%@?ę, aż mi się rzygać chciało przy oglądaniu tych nagrań... nie dałem rady wszystkich. A teraz pomyśleć że policja szuka teraz tego pieszego, pewnie mama wynajęła najdroższych adwokatów w Krakowie, z kolegami ze studiów w urzędach, a w vip roomach ich klubów komendanci walą koks z nagimi sexworkerkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dominges08: no to prawda, najważniejsze że dobrze że zdech


no nienajgorzej, ale jakby tak dostał 20 lat sztumu za potrójne morderstwo a sam resztę życia driftował na wózku to też by było spoko
@themusk: musielibyśmy:
-czytac lament i późniejsze manipulowanie faktami przez rodzinę
-byc świadkami przepychanek medialnych mających na celu wrobienie pieszego
-klasc hajs na leczenie cymbała

A tak to auto zabrane na złom i po sprawie
Jak sobie to zestawiłem z Bogusiem z M3. Ofc też #!$%@?ł maniane, ale na czerwonym wjeżdżał ostrożnie. Gdzieś tam piąta klepka jeszcze się ostatkami sił trzymała, ale ten z Krakowa to już odklejony fest. Wylatuje na pełnej na


@sierramikebravo: Nie, ten zjeb z M3 jak i reszta co #!$%@? takie akcje na publicznych drogach to takie same ćwierćinteligenty.
Szkoda, że kraj tak nieudolny, że na przykładzie tego idioty z M3 nie
@endryoou: ciekawe czy jakbym publikował filmy w internecie gdzie produkuję i sprzedaję prochy to też policja miałaby #!$%@?. Banda nierobów. Nie rozumiem, nie ogarniam jak po paru takich filmach gość nie trafił do pierdla.
ciekawe czy jakbym publikował filmy w internecie gdzie produkuję i sprzedaję prochy to też policja miałaby #!$%@?


@LifeReboot: Przecież policja sama z siebie nie będzie Cię szukać, a czekają na donos lub jak zrobisz się zbyt popularny xD jakiś zwykły lokalny pet.

Z tego gościa to jest kawał analfabety. Wszędzie gdziekolwiek coś napisze, #!$%@? co najmniej jednego byka xD