Wpis z mikrobloga

150 853,53 - 9,14 = 150 844,39

Wstałam o 7, wyszłam na balkon mówię powietrze wydaje się ok
Wyszłam na bieganko i okazało się - że otóż nie za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś typowy sobotni wypełniacz czyli 40' spokojnego biegu + 8 przebieżek 100m. Zapomniałam jak to jest gdy tętno szaleje przez słońce (TY DRANIU) xD Ciężko było mi je utrzymać w niższych wartościach, tymbardziej że miałam na sobie pierwszy raz moje piękne nowe Novablasty ( ʖ̯)które bardzo zachęcały moje nogi do zapindalania ( ͡º ͜ʖ͡º). Well - trening nie był tym z moich najlepszych - słońce dojeżdżało, ale czasem też takie są potrzebne. Następne będą lepsze ( ͡ ͜ʖ ͡)
A te ślicznotki z zdjęcia nie odstają od Novablast 3, pianka imo bardzo zbliżone uczucie daje. No i mam odświętne buty, może to w nich pokonam swój pierwszy maraton? We will see ʕʔ
Na powrocie dorwałam skarby w warzywniaku i piekarni. Miłej soboty!
A jutro pierwszy bieg z narastającą prędkością... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz enteropeptydaza - 150 853,53 - 9,14 = 150 844,39

Wstałam o 7, wyszłam na balkon mówi...
źródło: 356544092_821171452589346_8200159452669909474_n
  • 13
@randall łącznie dwie pary (1x Novablast 3 i 1x Novablast 2).

Moim amatorskim zdaniem są one super pod maraton. Bardzo dobra amortyzacja, ja się czuję jakbym na poduszeczkach biegała a do tego da się w nich trochę przyspieszyć i lepsze tempo utrzymać bez problemu. Dynamiczne i bardzo komfortowe. Do tego waga - są lekkie jak na to jak wyglądają konkretnie. Dla mnie to but do zadań specjalnych ( ͡° ͜ʖ
@enteropeptydaza: Teraz już sie wszystko zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I zgadzam się, amortyzacja jest idealna, tak samo jak waga buta.

Mi szkoda Nimbusów bo kosztowały milion dolarów, przez miesiąc jadłem szron z lodówki żeby je kupić, a tu się okazuje, że wystarczyło nie kombinować i od razu brać Novablasty. No ale nic to, będę je dalej cisnął na spokojnych longach ¯\(ツ)/¯
@enteropeptydaza: Może konkretnie pod maraton to nie. Bardziej pod długie wybiegania. Z początku biegało się ultra fajnie, ale kupiłem Novablasty i wszystko się zmieniło. Zdecydowanie więcej frajdy dają Novablasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nimbusy raczej bym polecał dla osób 80kg+, którym nie zależy na dynamice czy stabilizacji bo tej też brakuje ¯\(ツ)/¯
@Hektar4: W tej chwili ciężko mi porównać. Na chwilę obecną dla mnie trójki są bardziej miękkie ale jest to pewnie spowodowane tym że już w nich mam prawie 200km przebiegu, a w tych dwójkach na zdjęciu to był mój pierwszy bieg więc czułam na stopie po prostu że to nowy but :D po kilku biegach łatwiej mi będzie je ocenić względem trójek :)