Wpis z mikrobloga

Poszedłem na plac zabaw z trzyletnim synem w #krakow na Kozłowce dziś.
Stoję z nim a tu dzieci takie typu 8 lat bawią się takim dużym blaszanym jeepem z placu zabaw. Napchali liści do środka i mówią że wiozą kradzione pieniądze, a potem rozkminiaja jak się będą tłumaczyć jak cytując 'psiarnia' ich będzie ścigać, i że zakopią hajs w piasku xD Potem że muszą zamówić akumulator na allegro bo auto nie odpala i jest przypal. Po minucie idą gdzieś na bok że niby do paczkomatu i wracają i udają że wymieniają xD mój syn podchodzi i pyta ich - w co się bawicie? W dilerkę się bawimy xD
Ta dzielnica to stan umysłu, a ja to chyba jestem stary, totalnie abstrakcyjne dla mnie takie rozkminki w tak młodym wieku xD
PS. Od chłopaków jeszcze się dowiedziałem że "18 sierpnia jest światowy dzień lapania za dupe, nie wierzysz? Pokaże ci tiktoka" XDD

#patologiazmiasta #heheszki #coolstory
  • 34
@MistrzPatelnii: bo #!$%@? policji to oczywiście wymysł tik toka, wcale to nie jest spuścizna po milicji i zomo, wcale peja a 97 nie rapował o mordowaniu psów
To ze ty nie wiedziałeś nie oznacza, ze inne dzieciaki tez
Czasem lepiej nic nie pisać niż taki populistyczny frazes jak ty
a ja to chyba jestem stary, totalnie abstrakcyjne dla mnie takie rozkminki w tak młodym wieku xD


@DJ_QBC: True, ja też nie biegałem po podwórku z patykiem zamiast pistoleta bawiąc się w policjantów i złodzieji.