Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: w sumie to samozaoranie - nie ma na tym obrazku bycia brudnym czy grubym tylko cofnięta szczęka i wada wzroku. No beka w #!$%@? z gościa, musi nosić okulary. Zatrzymałeś się w rozwoju w przedszkolu? Bo tam chyba ostatni raz słyszałem by ktoś się z kogoś nabijał, że ma okulary.
Wiekszych materialistek na swiecie jak chinki a szczegolnie te z duzych miast nie ma. Przeciez chinki to polki azji do kwadratu.


@vlahbej: mam kompletnie inne doswiadczenia z dziewczynami z Azji w tym z Chinkami
@Homodoctus ja mam pozytywne doświadczenia z większością krajów azjatyckich. Jedna dziwna Japonka mi się trafila. A Chinki to ściek dla mnie. Obecnie szczęśliwy z Wietnamka. Ale bardzo zniemczona. Ale Wietnamczycy są bardzo ciężko pracującymi ludzmi a Chińczycy to najwięksi lenie jakich poznałem w życiu.
@vlahbej: w Japonii mialem jedna dziwna przygode ze jak probowalem zagadac do dziewczyny na ulicy to z jakiegos powodu z krzykiem uciekla przerazona :D
Poza tym Japonki bardzo sie szanuja i bardzo o siebie dbaja sa naprawde super.
W Kunshan umawialem sie z kilkoma dziewczynami i wszystkie byly bardzo spoko. Generalnie wiecej znam fajnych i porzadnych azjatek jak p0lek.