Wpis z mikrobloga

@Homodoctus: Zripostuję:

Znam Azjatki, które pierd..lą się z kim popadnie. Znam Polki, ktorę są wierne swoim Partnerom.

W każdej kulturze znajdą się przysłowiowe patusiary.

Generalnie nałeży przyznać, że baby maja nayebane we łbie i trzeba z nimi krótko - ot cały ambaras.
@Homodoctus Nie zaprzeczam, a nawet potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)Oglądałam ją na YouTube za gówniaka jak zaczynała z dekadę temu i wygląda teraz tak samo. Może też dlatego, że miała sporo contentu dotyczącego kosmetyków i pielęgnacji, ale na pewno koreańskie geny robią swoje :3
@pieczony_szczur_z_ogniska no może jak ich miało do 10 to i liczy. Jeżeli umiesz gadać i nie wyglądasz jak bezdomny to żadna sztuka nakłonić sztukę na numer. I to jeszcze przed spotkaniem, dlatego strasznie dziwne jest to jak próbujesz to podbijać jako cos nadzwyczajnego. I właśnie temu napisałem, że zachowujesz się w komentarzach jak prawiczek co dotkną pierwszy raz cyca
@Homodoctus:

no to kur.... teraz mi mowisz? :D


No co ja poradze, trzeba do roboty chodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak czy siak, ciężko mi teraz temat znaleźć ale ładnie został pociśnięty i zapadł się na trochę pod ziemię. Teraz jak widać wypłynął znów, jak gówno z zapchanego kibla.