Wpis z mikrobloga

A wiesz co jest w tym najsmieszniejze?


@pieczony_szczur_z_ogniska: nie w tym problem
problem w tym ze samice w polsce maja dwa standardy :) jeden dla rodakow a inny dla murzynow z hiv
drugi problem to taki ktory dotyka normalnych dziewczyn za granica gdzie sa z zalozenia traktowane jak #!$%@? bo wiekszosc polek to #!$%@?
trzeci problem to taki ze troche przykro ze jest taka opinia i fajnie by bylo miec rodaczke
problem w tym ze samice w polsce maja dwa standardy :) jeden dla rodakow a inny dla murzynow z hiv


@Homodoctus: O jakich podwojnych standardach Ty piszesz? Polki normalnie sie ruchaja z Polakami. To ze zamiast z kims takim jak Ty Polka woli sie ruchac z murzynem to chyba swiadczy o tym jak odpychajacy musisz byc. Albo ma fetysz czarnych. Ja jakos nie mialem zadnego problemu ruchac wiele lasek a nie
@pieczony_szczur_z_ogniska: nigdzie nie napisalem ze nie bawilem sie polkami nie bede z Toba sie przescigal w przebiegu ale jestem starszy od Ciebie i mam wiecej doswiadczenia :)
Najlepszy trick dla srednio przystojnego faceta ktory jedzie do PL to dobre solarium turbo extra dobra fryzura i nie uzywac polskiego - polska dziura gwarantowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lycaon_pictus: w wiekszosci krajow rozwinietej Azji mozna zarobic wiecej jak w Polsce to dlaczego ma to byc jakas karta przetargowa tutaj? :)
oczywiscie nie mozesz byc golodupcem i kazda kobieta zwraca jakos na to uwage wszedzie na swiecie
@Homodoctus:

w wiekszosci krajow rozwinietej Azji mozna zarobic wiecej jak w Polsce to dlaczego ma to byc jakas karta przetargowa tutaj? :)

oczywiscie nie mozesz byc golodupcem i kazda kobieta zwraca jakos na to uwage wszedzie na swiecie

Tamtejsze kobiety mocno siadają facetom na głowę w kwestii tradycyjnego podejścia do rodziny, więc masz mieć kasę i najlepiej dużo bogatszy od nich. Jeszcze jest ostry szajs z naciąganiem na randki.
@lycaon_pictus: nah bylem w kilku krajach azjatyckich i pracowalem pare lat w Kunshan laski sa w szoku jak placisz za nie i nalegaja by tego nie robic
natomiast bardzo doceniaja to jak sie o nie dba i to jest sposob by umowic sie na kolejne spotkanie
Chinach musisz być bogaty #!$%@? na jej rodzine, do tego zajmować się domem prac gotować sprzątać i bawić się z dzieckiem. Musisz być mężem i żona w jednym. Jak nie to ona cierpi i ja torturujesz.


@vlahbej: bzdura