Wpis z mikrobloga

  • 1
@Korda: Nieco zmusiła mnie do tego sytuacja. Spuchła w Oasis 3 bateria, nie wiem z jakiego powodu... po dwóch latach użytkowania. Powiedziałem sobie, że dosyć. Doszły do tego jeszcze inne minusy Kindle'a i ogólnie Amazonu, które mnie denerwują. Błędy w oprogramowaniu itd. Naprawienie błędnie wyświetlanych okładek zajęło im ile? Z 10 lat? Przy okazji zepsuli wyświetlanie się tytułu wgrywanej książki i teraz zamiast tytułu, wyświetla się nazywa wgranego pliku. XD I
  • Odpowiedz
Błędy w oprogramowaniu

@damian44__: ohhh, mnie denerwuje, że nie mogę teraz sobie przesłać pliku mobi mailem. Za to jeśli wyślę mailem ePub, serwery Amazonu zmienią jego format na mobi (oczywiście nie będzie to obojętne dla formatowania i wagi pliku), żeby Kindle mógł go w ogóle odczytać – oprogramowania w samym Kindle nie zmienią, by czytał ePub. I tak kablem po staremu prześlę mobi, ePub już nie. Logiczne.
Książki
  • Odpowiedz
@damian44__: Wolniejszego działania, większej masy, braku reklam, braku ładnej czcionki, większych możliwości w zarządzaniu czytnikową biblioteczką, mniejszych marginesów, lepszej współpracy z Legimi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek: Hmm - w sumie znalazłem jedną rzecz, która mało mi pasuje na tym czytniku. Brak indicatora/ikonki książki oznaczonej jako read/completed w bibliotece. Na widoku z samymi okładkami nie ma jak odróżnić książki przeczytaj od nieprzeczytanej. Brakuje mi też tam filtrowania po tym. Znasz na to jakiś sposób może?
  • Odpowiedz