Wpis z mikrobloga

Jak wcześniej pytałem to nie dostałem zbyt wielu odpowiedzi więc może w ankecie pojawi się więcej odpowiedzi
Poszukuję nie 2 a jednak 4 rowerów... 2mtb/2szosa dla mnie i dla partnerki. Chciałbym zeby rowery były z jedenej firmy. Wiem że część producetów dopiero w nowym sezonie dołączy do sprzedaży mtb. Budżet jest duży więc to nie jest wyznacznikiem. Zależy mi żeby dwa rowery dla mnie były po prostu full opcja, a dla kobiety to wybrałbym po prostu te same rowery tylko w tanszej specyfikacji.
#kolarstwo #szosa #mtb #rower #trek #sworks #specialized #cannondale #rockrider #pinarello #willer #giant #canyon #orbea

Najlepszy prodcuent rowerów

  • Trek 18.0% (23)
  • Specialized 18.0% (23)
  • Canyon 11.7% (15)
  • Cannondale 11.7% (15)
  • Pinarello 8.6% (11)
  • Willer 0.8% (1)
  • Orbea 5.5% (7)
  • Rockrider 10.9% (14)
  • Giant 12.5% (16)
  • Cervello 2.3% (3)

Oddanych głosów: 128

  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
Inne propozycje zapraszam w komentarzu. Oczywiście myślałem nad NS/Rondo ale dostępność z tego co widzę jest bardzo słaba...
  • Odpowiedz
  • 0
@Panicz888: Napis na ramie to swoją drogą, ale każdy ma jakieś doświadczenia i może mi o nich napisać co skłoni mnie do podjęcia dobrej decyzji. Nie każdy napisa na ramie posiada gwarancje na x czasu itp, każdy producent ma swoje plus i minusy a ja chciałbym dobrze wybrac
  • Odpowiedz
Jak nie zależy ci na napisach to bierz z decathlon. Latami jeździłem Cannondale,Trek,Scott. Ostatnio kupiłem gcr i nie widzę różnicy w porównaniu z Trek. Na szosę bierz Tribana, jak nie walczysz o 10w
  • Odpowiedz
@AlkoVelo: źle do tego podchodzisz, nie ma czegos takiego jak najlepszy producent. Nikt z kasą nie bawi się w marketowe marki, bo nigdy nie będziesz do konca zadowolony z takiego gotowca. Rama tylko custom, handmade najlepiej z europejskiej manufaktury, malowany na zamówienie. Składany na komponentach od Black INC, Schmolke, THM, Lightweight. Dziewczynie FSA/ENVE wystarczy. Siodełko oczywiscie customowe drukowane 3D. Poniżej Ultegry z grupą nie schodź bo to nie działa. Ja ze
  • Odpowiedz