Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam #czarnolisto


@Loloman: Krowa która dużo ryczy mało mleka daje

Ja swoje wiem :)


Ja wiem, że ty wiesz, że ja wiem i tak w kółko. Podziel się tymi spostrzeżeniami, skoro uważasz się za geniusza, a stwierdzenie żę oferta nie jest tożsama zaproszeniem rozbawiło cię to tak do łez
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki: Moim zdaniem tysiąc jest w Twoim przypadku rozsądny. Jak ktoś oczekuje zwrotu za imprezę to niech nie robi drogiego wesela. Ja nigdy nikomu nie dam więcej, bo to nie moja impreza i ja jestem na niej gościem, a nie jej sponsorem.
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki: zależy jak leży. Przyjmuje się bezpiecznie żeby dawać tyle żeby zwrócił się stolik plus coś ekstra na prezent. Rodzina najbliższa daje wiecej ale to też zależy. Jak wiadomo że ktoś nie będzie miał kasy to nikt nie oczekuje że wyskoczysz z #!$%@? wie jaką kopertą. U nas nie ma spiny w tym temacie. Chcesz coś dać to daj. Nie, to nie. Przykładowo siostra brała ślub w czerwcu a ja biorę
  • Odpowiedz
Ja jutro mam wesele siostry ciotecznej i zamierzam dać 600 (400 za siebie i 200 za partnerkę).
Dodatkowo kilka zdrapek i losów na Lotto.
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki: Jeśli nie stać kogoś na ślub to niech weźmie cywilny i zrobi poczęstunek dla najbliższych, a nie huczne wesele xD Najlepiej zapytać siebie, ile możesz sobie pozwolić włożyć w kopertę patrząc na zażyłość relacji i swój budżet. I tyle.
  • Odpowiedz
Kocham takie tematy bo mało rzeczy generuje taki ból dupy u niektórych xD. Daj tyle na ile Cię stać lub uważasz, że powinieneś dać. Jaki jest sens pytania wykopków, którzy zarabiają po 15k na rękę i dają do koperty po 5k PLN... Za czasów studenckich dałem chyba marne 200 zł bo tyle miałem, ostatnio jak byłem to wrzuciłem cztery waluty w nominałach od 10-1000, żeby po przeliczeniu na PLN wyszła fajna kwota
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki: Mi w zeszłym roku siostra i mama dały po 1000zł bo było to skromne wesele na 35 osób a wiem że nie mieli za duzo kasy, więc zaden problem a i tak się zwróciło (tesciowie dali np. 10k) wiec nie ma reguły. Jeżeli stać Cię to ja bym dał przy dzisiejszych cenach 1500zł, a jak poważnie naciąga to Twój budżet, to 1000zł. Zawsze możesz zrobić tak, że dać ten 1000zł
  • Odpowiedz