Wpis z mikrobloga

@adhsklusljhagxnki biorę ślub za 2 tygodnie. Dużo rzeczy po znajomości załatwiane. koszt wesela na 170 osób plus poprawiny na ok 70 to wyjdzie nas (robiliśmy wstępne wyliczenia) ok 110 tyś. matematykę zostawiam tobie
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: a gości na wesele zaprasza się po to, żeby oni się dołożyli do organizacji wesela czy po to żeby spędzili z Wami(parą młodą) teoretycznie najważniejszy dzień w ich życiu?
  • Odpowiedz
Przecież 95 procent wesel jest organizowanych przez rodziców państwa młodych (osobiście nigdy nie byłem na weselu, żeby młodzi na własną rękę organizowali). Do tego całe pieniądze młodzi zabierają. Nie rozumiem jak niektórzy wypisują o długach i złym starcie ? Możesz dać i 5 k golda, ale i tak na drugi dzień będą mieli to w dupie, bo większość nie podpisuje kto co i jak. Jeżeli nie wiesz ile masz dać to może
  • Odpowiedz
myślicie że 1 tys będzie ok?


@adhsklusljhagxnki: Tysiąc złotych to takie niepisane minimum od gościa niespokrewnionego. Od rodzeństwa można oczekiwać więcej, ale wszystko zależy od indywidualnej sytuacji - czy jesteś bidny student, czy programista 15k itp. W skrócie - szału nie ma, ale z lokalu cię nie wyrzucą.
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki: 800 to ja dałem ostatnio koleżce z pracy, bez noclegów, ale to zależy jaka kwota nie rzuci się na Twój budżet.
I nie słuchaj #!$%@?, że coś ma się komuś zwrócić, nawet młodzi tak do tego nie podchodzą, a zwłaszcza jak na wesele zrzucają się rodzice i młodych to kosztuje damski #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
Młodzi zaczynają nowe życie i mają je zacząć od długów? Jeśli nie stać cię dać chociaż, żeby P. młodzi wyszli na 0, siedź w domu i pij harnasia.


@Rudinji: XDDDDD jak ich nie stać na wesele to niech siedzą w domu i piją harnasia
  • Odpowiedz
Jakie #!$%@? zwierzęta xD wyliczają ile DOKŁADNIE dać aby się zwróciło. Bierzcie cywilny i do domu jak was #!$%@? nie stać.
  • Odpowiedz