Wpis z mikrobloga

#pokazpsa #pies #piesel #zwierzaczki
Smutno mi. W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy naszego pieska, odszedł za tęczowy most. Mieliśmy go od szczeniaczka, był z nami nieprzerwanie 17 lat (w sobotę obchodził swoje 17-te urodziny) . Taki sobie mieszaniec przywieziony z wakacji w górach. Ale był bardzo mądry, wierny, oddany, i złego słowa na niego nie można powiedzieć. Dał nam sporo radości i miłości. Niestety ostatnio chorował na serce (był pod stałą opieką weterynaryjną), do tego sędziwy wiek spowodowały, że ten dzień, kiedy nas opuści, musiał nadejść. ()
kecajek - #pokazpsa #pies #piesel #zwierzaczki
Smutno mi. W dniu dzisiejszym pożegnal...

źródło: aaa

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • 2
@kecajek: trzymaj się tam, wiem co czujesz, 3 lata temu też odeszła u mnie psina, prawie 20 lat z nami była, więc jak członek rodziny ()
  • Odpowiedz
@kecajek: to samo mnie w poniedziałek spotkało... piesek bardzo podobny do twojego, prawie 13 lat razem. też placzę, nie wiem co Ci wiecej powiedziec, bo sam jestem załamany
  • Odpowiedz
@kecajek: przykro mi Mirku, w kwietniu przeżyłam to samo. Powiem Ci, że z czasem zaczęłam się nawet uśmiechać gdy myślę o moim kudłatym przyjacielu :) już nic go nie boli, a życie miał 10/10.
  • Odpowiedz