Wpis z mikrobloga

Moje ulubione zakończenie Drogi Dla Rowerów( ͡° ͜ʖ ͡°), w sumie dobre miejsce na centrum przesiadkowe xD. Jednocześnie to dosyć nietypowe połączenie jest granicą dwóch województw - lubuskiego(ścieżka) i wielkopolskiego (tory).
Foto nie moje jak coś, 2019r., a może coś się zmieniło od tego czasu? W 2021r. było bez zmian
#rower #sciezkarowerowa #drogadlarowerow
KapitanPolska - Moje ulubione zakończenie Drogi Dla Rowerów( ͡° ͜ʖ ͡°), w sumie dobre...

źródło: IMG_0032

Pobierz
  • 59
@tekserew Spójrz na to z drugiej strony. Lepiej zrobić tak niż żeby to stało nie ruszane i niszczało przez lata. W Zachodniopomorskim zrobiono bardzo dużo ścieżek rowerowych na starty h śladach waskotorówek, których i tak nikt by nie reaktuwował. Z "normalną" koleją jest to samo. Na Śląsku jest bardzo duzo starych linii, które już nigdy nie będą użyte. Był nawet plan żeby tam zrobić drogi rowerowe ale upadł w Marszałkowskim z jakiegoś
@KapitanPolska: mi się podoba, no zrobili ile mogli, reszta nie zależy od nich, jak jedna część jest zrobiona, to może będą skuteczniejsze naciski na zrobienie dalszej części. A mógł urzędas powiedzieć, że póki druga strona się nie zgodzi to nawet nie zaczynają. A tak, trochę ułatwili ludziom z drugiej strony naciski na włodarzy. Bo raz że część już jest, dwa że przywrócenie działalności linii kolejowej to już absolutnie nie wchodzi w
@KapitanPolska #!$%@?, moja okolica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz nie ma tego betonu tylko jest siatka, która odgradza de facto przed dzikami bo był pomór świń czy jakoś tak, dziwie się również, bo dalej tory prowadzą dość w fajne miejsce i można byłoby połączyć dwie miejscowości od razu ¯_(ツ)_/¯ zawsze się zastanawiam jak przechodzę tam, co Ci ludzie mieli w głowie żeby tak to skończyć.
@KapitanPolska o byłem tutaj. ale coś mi się #!$%@?ło i się zgubiłem. kilkaset metrów szedłem tymi torami aż doszedłem do drogi. z 3 lata temu właśnie. W sumie trochę szkoda że kolej umiera. Plus że nasypy na coś się przydały xd
@KapitanPolska bo to chodzi o to że dekle się nie dogadali co do ścieżek. Nie dość że połączenie dwóch różnych województw to jeszcze dwóch różnych typów budowania ścieżek. Tam obok jest szutrowa trasa którą leci dalej na Świętno, Obra I potem asfaltową ścieżka na Wolsztyn. z Wolsztyna idzie dalej ścieżka asfalt/kostka do grodziska Wlkp a następnie ścieżka leci do Stęszewa. jeszcze trochę to i będzie można zrobić trip Poznań kożuchów xD

Ogólnie