Wpis z mikrobloga

Nic tak nie bawi jak tekst p0lki:

kobiety robią na pełen etat jako kucharka, praczka i sprzątaczka


Gotowanie - wrzucić dwie garście pokrojonych warzyw do garka na 2h
Pranie - ustawić program, wlać płyn do prania, wlączyć start
Sprzątanie - Robot sprzatający, który zasuwa raz-dwa razy dziennie, raz w tygodniu manualnie przetrzeć meble ścierką.

Logiczne, że dla faceta każda z tych czynności mieści się w 10 minutach maksymalnie.

Dla kobiety każda z tych czynności to pełen etat (8h dziennie). xD

Przecież to nic innego jak wmawianie facetom, że jest kobiety są niepełnosprawne...

#logikarozowychpaskow #p0lka #rownouprawnienie #bekazpodludzi
  • 321
Przecież w Twoim przykładzie wystarczy nastawić wtedy, żeby zdążyć rozwiesić przed wyjściem.


@pavel-pl: wstaję o 8:30, o 9:00 wychodzę, o 11:00 dowiaduję się że do domu wrócę o 22 a nie o 12. Co wtedy?

na 6 rano.


@PonuryKos123: ta i będę rano wstawał żeby pranie rozwiesić. Jak chcesz być niewolnikiem swojego domu to bądź, mnie nie będą więziły obowiązki domowe.

ale zeby pelen etat ???


@irolslozok: kto pisze
@TomekABC123: czyli po 10 minutach od wrzucenia prania mogę o nim zapomnieć? No nie. W domu muszę być jak się upierze.

Przez ten czas mozesz (...) pozmywac naczynia, (...) zrobic obiad...


@TomekABC123: czyli inne obowiązki domowe które trzeba zrobić a które również nie trwają 10 minut ;)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no właśnie ja nie planowałem. Robię to na co mam ochotę ale nie bredzę że pranie zajmuje 10 minut.


@aarahon: no gurwa, na siłę próbujesz udowodnić, że pranie współcześnie zajmuje tak strasznie dużo czasu, gdzie wcale tak nie jest.
Wrzucasz rzeczy do pralki, włączasz - ile to? 5 minut? Pranie będzie gotowe za godzinę albo dwie, wieszasz kolejne 10 minut i po sprawie.
A że coś może wypaść po drodze? Ile
- nakarmić i napoić zwierzęta/dziecko/oba


W większości ja zajmuję się dzoieckiem, karmienie moich kotów zajmuje mi minutę wieczorem.

- podlać rośliny

- wypielic w ogródku


Ja zajmuje się roślinami i ogrodem bo żona potrafi ususzyć kaktusa, o nawozach nie ma pojęcia i myli perz z pomidorem.

- opróżnić zmywarkę


Ładuję na bieżąco w ciągu dnia, wszystko co z jakiś powodów nie trafiło do zmywarki w ciągu dnia jest dokładam wieczorem, jak już